Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má už někdo 200 t. km? Spokojenost?


P607Olda

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Mám 240 000km. Měněn FAP filtr, nádržka aditiva i s náplní, hlavní lanovod na ruční brzdě, přední brzdy-kotouče+desky, zadní zatím pouze desky, jednou tyčky stabilizátoru, čepy řízení. To všechno je, podle mě, spotřebák-včetně VŠECH provozních kapalin. Co nepovažuju za spotřebák, je prasklý chladič olejového filtru, chlazený chladící kapalinou. Tento týden jsem čistil sání od AGR nebo EGR, jak chcete. Tato ekoblbost téměř ucpala sání motoru. Jinak až na vrzání spojkového pedálu, které po zahřátí zmizí, celkem spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nazdar pánové, mám 185 tis, 2,0 HDi 120 kW automat, nemůžu si vynachválit. Dám do auta 3 kola, 3 lidi, bagáž a jedeme do světa. Průměrná spotřeba 6,4, ale hodně využívám výkonu. Podle předpisů možná pod 6. Nedostatky: aktualizace navigace RNEG, děravý výparník klimy, automatické stěrače mimo mísu, nemá rezervu ale kompresor, jinak maximální spokojenost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím chlapci , 5008, 1,6 HDi - 114 Hp, do provozu 01/2014 - k dnešnímu dni 315 000 km. Pouze měněn kompletní repset spojky se setrvačníkem od fy. LUK, cena 10650,- kč + práce 4000,- Kč. Jinak bez problému na motoru vše původní, ale měním olej max, po 12 tis.km ( TOTAL INEO 5W30 ). Před týdněm měněny rozvody od SKF cena sady včetně vod.pumpy 1750,- kč práce ve značkovém serv.Citroen Kralupy 3600,- kč. Neuvádím spotřební mat. destičky kotouče apod. el.ručka bez problému. Jen mne šíleně štve klepot od zadní nápravy, Dělá to od začátku a i po výměně tlumičů. Spodní silentbloky jsou O.K.. Tak ať nám to jezdí. Zdraví Jirka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...