Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 Combi 2.0 HDi - aneb opět na vlně stylu :D


Mizlerek007

Recommended Posts

No tak jsem z5 u 306tky :D potřeboval jsem dělníka a povoz na to abych mohl coupé více hýčkat, takže jsem zvolil 306 Combi a to 2.0HDi

r.v. 11/2000 , polokůže, 4x el.okna, el. zrcátka, dešťový senzor, páčka na rádio, auto-klima, atd atd :D je to krom střešního okna vše co do 306 dávali, auto je poměrně zachovále, ale ze sídliště takže poškrábané a sem tam dulek, ale vše origo, nikde se nikdo nehrabal, takže vše původní...

Auto bylo pomerně znečištěný, takže jsem se do nej pustil od prvního dne...

 

Zatím jsem stihnul:

olej a všechny filtry

vyměnit blatník

přidělat lištu dveří

opravit zarážku řidičových dveří

vyměnit řidičovo ramínko stěrače + nové flaty

zatmavit zadní světla :D

udělat technickou

vyčistit motor

kompletně vyčistit interier vodním luxem

 

Plány do konce roku: (když to dobře pujde)

nalakovat blatník

16" alu z coupé (až na léto) jsou připravené ;)

zavaření předního a zadního znaku

uvidíme jak nárazníky :D

nějaké to leštění a srovnání pár důlků

decentní snížení :D shodit torzku a předek 3cm pružiny ;)

chip od Johna :D

 

 

Foto:

post-21322-0-88759600-1411323656_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak se v tom nesmím vrtat, protože by mě mladá sežrala... začátkem řijna pojede na víkend pryč, tak to musim všechno stihnout :D :D  ta mě nandá až se vrátí :D ale mě to prostě nedá... to budou samozřejmě jediné upravy atd, protože se přes zimu budu naplno věnovat coupéčku... myslím si že se bude na co těšit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak se v tom nesmím vrtat, protože by mě mladá sežrala... začátkem řijna pojede na víkend pryč, tak to musim všechno stihnout :D :D  ta mě nandá až se vrátí :D ale mě to prostě nedá... to budou samozřejmě jediné upravy atd, protože se přes zimu budu naplno věnovat coupéčku... myslím si že se bude na co těšit :D

 

ta Tě fakt musí mít ráda takového, jaký seš jinak to nebude fungovat :)  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem auto navoskoval.. samo kosmetika Meguiars :) a jsem připraven na zimu :D no a od neděle už snad začínám dělat na coupéčku, alespon vykuchám palubku a interier, tak si to snad pujde podle plánu... 

 

paráda je že jsem natankoval 45l nafty a koncová spotřeba my vyšla na 5.2l/100km, takže příjemné jezdit pomalu zadarmo :D a to ji holku nijak nešetřím... 

 

PS: dolíval jsem vodu do ostřikovačů, proto ta louže :D

post-21322-0-06427400-1411574650_thumb.j

post-21322-0-76725800-1411574656_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

no tak s autem za sebou mám 6tis km, zatím seká latinu (ťuk, ťuk)... dnes proběhla výměna předních brzd a já si snad myslim že jsou tam celejch 250tis km :D nic horšího jsem neviděl :D ty kotouče byly pomalu průhledný :Dkdyž jsem to koupil, tak jsem si říkal že to do jara vydrží, ale před svátkama rána a auto přestalo brzdit :D myslel jsem že ulítla zadní deska, tak ejhle nebyla tam ta přední jak je vidět :D byla bez brzdové části :D víc kotouče na sráč jsem neviděl :D

post-21322-0-60037900-1420561768_thumb.j

post-21322-0-75563800-1420561792_thumb.j

post-21322-0-66720600-1420561817_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska proběhla ještě nějaká provozní udržba... po necelých 6tis km nezmizel snad žádný olej, voda také ne, ale pod aute zustavá po dnu stání louže cca 10x10cm, takže bud kape někde nafta nebo simerinky, takže se v tom zejtra povrtám, tak to nebude snad nic hroznýho... jinak sháním origo rádio na CD aby šlo ovládat páčkou ...nemá ho doma někdo ?

 

post-21322-0-20312100-1420816449_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...