Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoshow 2014 PRAHA


Pe.Tr

Recommended Posts

zdar chystáte se někdo? Zatím to teda vypadá na nejbídnější rok co se týká programu. Teda dá-li se tomu vůbec říkat nějaký program . Co jsem pochopil tak to bude jen o možnosti jezdit testovací vozy na uzavřené trase v arealu Výstaviště.

 

Navíc si pořadatelé prej určují pravidla pro vystavovatele, takže tuším že tam bude někdo těžce preferován , no uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že pořadatelé akce určují pravidla mi přijde úplně normální, i na srazech P-C přece pořadatel určuje co a jak bude (kdyby si pravidla určovali účastníci, dost by mi to smrdělo anarchií).

K otázce - zvažuju, že se i s Pavlem zajdeme podívat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme tam byli a řekl bych, že vše dle očekávání. Lidí moc nebylo, takže se auta dala prohlídnout relativně důkladně.

 

Hodně se mi líbila nová Meriva, opačně se otvírající zadní dveře mají něco do sebe - když jsem se pohodlně usadil za volant (sedačku až dozadu) tak jsem si dokázal krásně sednout i za sebe, což teda ve 406ce ani v současné 306ce fakt nedokážu (jen ten kufr teda nic moc).

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...