Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní stěrač na 807 - kde koupit, náhrada?


Wensdy

Recommended Posts

  • O 3 roky později...

Kdyby někdo sháněl , tak v Kelly maj výprodej ramínek zadních stěračů za 182,- 

https://www.autokelly.cz/Product/16-43-880/8504039

Taky mě blbě stíral , tak jsem hledal příčinu a zjistil že je prasklý to plastový ramínko v místě kde je v něm nalisovanej ten kovovej váleček s vnitřním tisícihranem . Takže komplet ramínko půjde lehce sundat a na hřídelce zůstane jen ten kroužek s tisícihranem , a to už by mělo bejt celkem sranda ho kousek odbrousit a sundat .

Upraveno uživatelem MP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, už dobu se chystám objednat to od číňana za ~$13, konečně má taky Kelly slevu, která vypadá jako sleva a ne přirážka pro blbý :-) tak že bych se dokopal to koupit? - jenže když si pro to pojedu na prodejnu, tak ten rozdíl v ceně proti číňanovi akorát tak dám za cestu :-/

každopádně dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, aktuálně se to za 140 zobrazuje i bez registrace ... teď ještě kdybych měl cestu na Lesnou ... ale koukám v Kunicích jsou hned u dálnice a dokonce skladem, to bych si mohl ten kousek zajet, když už se potáhnu nach westen ... tak ještě jednou dík, jdu objednat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí když jsem to objevil a hned objednal , tak byla cenovka v Kelly ještě těch 182 ,- ... Po třech dnech o čtyřicet dolů ... a další  pondělí bude za kilo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...