Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po novém Fóru nejde nic hledat! Sháním radu jak na pc


slavik8

Recommended Posts

Po upravení stránek nejde hledat na fŕu-sháním na 1,8 16v 81 kw dodělání PC-viděl jsem to tu, ale neuložil-můžete mi prosím poslat funkční odkaz? Ten starý hlásí, stránka nenalezena! Je to urgentní. Díky moc Jde mi o pozice drátů, drát v řj atd. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvé, neřvu. Za druhé chápu, že nové stránky mají chyby. Jen mě mrzí, že uložené vlákno napíše stránka nenalezena a i po zadání to nic nenašlo. Měl jsem uloženou stránku na dodělání. Jedna na 2,1 td kde to bylo s fotodokumentací a druhou přímo na mou 1,8 16v 81kw kde bylo napsáno kde jaký drát je :-\ A jací ,,ti samí" To opravdu napsal někdo zasvěcený.Omlouvám se, jestli jsem se nějak dotkl vedení, ale tohle mě dost překvapilo a číst 172 stránkovou esej mi příjde dost na houby. Prosím tedy o radu a ne nadávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

to potesi cist si zde ze pro nektere je to "genialni prevrat" co ? .... nekteri jsou proste napresdrzku nevdecni fakt ..

 

I kritiku je potřeba umět přijmout (a když ne přijmout, tak aspoň se nad připomínkami zamyslet). Mimoto - nevšiml jsem si, že by autor tohoto vlákna COKOLI v novém fóru kritizoval, jen se - podle mně oprávněně - dovolil dotázat kam že se podělo jeho oblíbené vlákno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...