Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování vedení


Berkoff

Recommended Posts

Chlapci, na stránkách je ještě hodně práce. Ale ještě víc práce jste už odvedli, fórum lze používat a drobné chyby počkají. Nezapomeňte také odpočívat, adrenalin při spuštění se pomalu vyplaví a ono to půjde.

 

Dobrou noc!

 

Ještě navrhuji, aby všichni, kteří na migraci a následném nastavování funkcionalit dostali finanční odměnu.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za příjemná slova!

 

Je tu ještě spousta práce, ale jak se zdá, to nejdůležitější tedy forum je funkční. Vše ostatní se postupem času poddá a doladí. Mrzí mě že někteří mají problém se v tomto foru zorientovat, je tu vše, ale všechno trošku někde jinde, budeme se snažit všem pomoci a postupně na nejčastější problémy vypracovat obrázkové návody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poděkuju až se zorientuju - zatím z mého pohledu jde spíš o akci tipu "Hele, jak jsme udělali všecko jinak". Už jsem několikrát četl, že prej to bylo nutné - ale o té nutnosti z pohledu uživatele fakt přesvědčenej nejsem. Jak vidno - mám ale aspoň snahu se tu zorientovat, i když to je zatím dost těžké.

Co pro mně konkrétně znamená, že si mně někdo přidá jako přítele? Můžu nějak ovlivnit kdo si mně přidá resp. zamezit tomu, aby si mně kdokoli přidal jako přítele? Co vše otevřu tím, že "přítele" odsouhlasím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrzí mě že někteří mají problém se v tomto foru zorientovat, je tu vše, ale všechno trošku někde jinde, budeme se snažit všem pomoci a postupně na nejčastější problémy vypracovat obrázkové návody.

 

Však se zorientujeme. Musím i já uznat, že oproti testovací verzi je tato o 500% lepší (i když ne ideální). Jen mi teď přijde, že testovací byla pro nás nedůležité uživatele zbytečná. Dnes mě opravdu mrzí, že jsem nad ní strávil nějaký naprosto zbytečný čas.

 

Obrázkový návod bych nedělal, bude to hodně práce a málo užitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poděkuju až se zorientuju - zatím z mého pohledu jde spíš o akci tipu "Hele, jak jsme udělali všecko jinak". Už jsem několikrát četl, že prej to bylo nutné - ale o té nutnosti z pohledu uživatele fakt přesvědčenej nejsem. Jak vidno - mám ale aspoň snahu se tu zorientovat, i když to je zatím dost těžké.

Co pro mně konkrétně znamená, že si mně někdo přidá jako přítele? Můžu nějak ovlivnit kdo si mně přidá resp. zamezit tomu, aby si mně kdokoli přidal jako přítele? Co vše otevřu tím, že "přítele" odsouhlasím?

 

Medvěde, systém který se používal už léta neexistuje, výrobce jej přestal vydávat a podporovat. Ty už taky v počítači nemáš windows 98! A to že je všechno jinak není dáno tím, že bysme si řekli, že bude všechno jinak, ale tím, že jsme museli vzít systém tak jak je a jen jej v rámci možností uzpůsobit našim potřebám. Ani netušíš kolik úsilí stálo udržet minulý systém fora v provozu tak dlouho, protože uživatelé to prostě nevidí.

 

K přátelům - můžeš, nemusíš používat. Nic tím neotevřeš, jedinou výhodu to má, že něterý obsah na foru který vložíš můžeš striktně uklázat jen svým přátelům.

 

 

Však se zorientujeme. Musím i já uznat, že oproti testovací verzi je tato o 500% lepší (i když ne ideální). Jen mi teď přijde, že testovací byla pro nás nedůležité uživatele zbytečná. Dnes mě opravdu mrzí, že jsem nad ní strávil nějaký naprosto zbytečný čas.

 

Obrázkový návod bych nedělal, bude to hodně práce a málo užitku.

 

Nerozumím, proč myslíš, že testovací verze byla zbytečná?

 

Jeden obrázkový návod je podle mě lepší než to 100x vysvětlovat a noví lidé budou přicházet stále.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...