Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zničená izolace u motoru


BFG

Recommended Posts

Ale něco mála z báva má. xDrive s dvoulitrem a 8st hydroměnič, no a podvozek, který u 5008 nemůžeš očekávat. škoda jen, že to (hlavně zezadu) vypadá, jak Carens. Ale dokázal bych si ho vybavit tak, že bych to překous :aut ... No ty tři sedačky tam nedáš stejně jako v pětkovým bávu ;).

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 10 měsíců později...

Tak oživím téma, včera na chalupě se mi podívalo nějaké zvířátko (svině zk.....á) do motoru a je třeba říci, že izolace od PSA jim asi chutná. Jiné škody, než na izolaci přepážky jsem zatím nezaznamenal. Je to ošklivě rozpucované na dvou místech, na jednom skrz. Ale izolace navrchu na kapotě je bez újmy.

 

BFG: Ty už jsi to opravoval nebo jsi to nechal? Tu izolaci jsi sehnal kde? Chtěl bych aspoň ucpat tu díru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A měl jsi zničenou tu zadní? Mezi motorem a kabinou nebo tu na kapotě?

 

Ty máš koukám 1.6HDI, tak to tam máš trochu jiný. Já na motoru nic nemám, vzadu za motorem vyhlodaný díry, jedna skrz. Ale na kapotě (zatím) ochutnávka nebyla. Tak zkusím ucpat izolaci a uvidím, jak dál...

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že izolaci motorové přepážky máme plus mínus stejnou. I když na 100% to nevím. Mě měnili jen jednu část této přepážky, tepelný "kryt" motoru mám zatím původní. Na 2.0HDI je jiný, je plastový (závidím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není co, pro kunu ideální výchozí místo, krásně poťapané. No já to zatím nechám, přidám dva smradobloky do pisoáru (dnes jsem si řekl uklízečce) a uvidím. Na chalupě strčím do motoru LED světlo a v Praze v garáži (zatím) dobrý. No a na každoroční prohlídce to nechám asi vyměnit, když jak píšeš to stojí to kolem 2 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky dve mista lehce nakously , zaradil jsem WC blok (ten nejlevnesi nejvic smrdi  :) ) na nejakej kablik a od te doby nekousou (i kdyz si nejsem jist jestli je to tim, nebo jde o nahodu) . Btw. tech 1000,- za vymenu izolace u pezotu je docela dobra cena , jsem to odhadoval min. na nasobek jednotek tisicu ...

Upraveno uživatelem ludek72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Se určitě bude, před 14ti dny jsem šel do práce a z křoví vyhopkala kuna, tak se na mě podívala pohledem "tak co, máš tam auto...?" a šup přes zídku na parkoviště. Ještě, že mám auto v garáži a "voní" WC blokem vždy, když se trochu ohřeje... Musím zaklepat, i na chalupě to zatím zafungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...