Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tesnenie pod skrtiacu klapku?


krtek 2

Recommended Posts

Chystam sa pretesnit komplet sanie, tesnenie na parohy mam ale na skrtiacu klapku nemam druhovyroba neni a do pezotu mam daleko (ma tam ist O kruzok cislo 1635 58) ja tam teraz mam nejake papierove robone podomacku asi predosli majitel co tam dat teraz ? silikon je asi zhovadilost ,dat papier? klingerit? poradi niekto?

[upravil dne 16/9/14 13:42 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No nakoniec som vyrezal tesnenie z klingeritu podla orginalu  a je to ok inak kto ma hlinikove potrubie ma klasicke papierove tesnenie a kto ma plastove potrubie ma o-kruzok ,na Sb to bohuzial nakreslene nieje je tam len ten o-kruzok to iste plati pre parohy kto ma hlinikove sanie ide tam klingerit kto ma plastove idu tam 4-ry  silikonove o-kruzky(ja kupil oboje lebo to SB ukazoval :D) ,pri demontazi mi este praskla ztvrdnuta hadica odvetrania na viku ventilov to kolienko tak to este budem musiet nejak poriesit

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

,pri demontazi mi este praskla ztvrdnuta hadica odvetrania na viku ventilov to kolienko tak to este budem musiet nejak poriesit

Jak jsi to pořešil? Taky mi praskla a zatím nevím jak to nejlíp udělat. Dal jsem tam spojku ale sežral ji olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oblepil som ju hlinikovou paskou a je to ok najprv som to chcel poriesit kupenim univerzalnych kolienok a poskladat to z nich ale mali len ohnute na lavu stranu ci ako to bolo  a neslo to nijak poskladat aby to vypadalo ok tak som pouzil tu pasku ako provizorne riesenie ale paska drzi perfektne teplo jej neublizuje  lebo je to hlinik cize to tak ostalo

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam měl od předchozího majitele nějaký tmel, já nic v tu chvíli neměl, dal jsem tam silikon - samozřejmě s mírou a vypadá to zatím OK. Jak silný klingerit jste použili? Já neviděl originální těsnění, tak nemám tucha jak to vypadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

orginal tesnenie ak myslis pod skrtiacu klapku je tenke asi ako vykres z papiernictva ,ja daval klingerit (200-ku) asi 1mm hruby a neni ziaden problem len s tym tesnenim sa treba pohrat a spravit ho co najpresnejsie podla stareho ale to tesnenie je na hlinikove sanie ak mas plastove sanie tak je tam oring

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musi to kopirovat samozrejme diery na sroby ale musi to byt presne lebo jedna diera je vyuzita  jak na skrutku tak na centrovaci kolik (duta trubicka) cize ta klapka si sadne uplne presne ako ma a to vnutro co vyrezes musi byt tiez presne aby to licovalo s dierov v klapke a potrubi, ta diera pre info nieje okruhla ale ovalna ale tesnenie ma okruhlu dieru  foto nemam nedokonalosti som vypilival klasickym pilnikom na tom klingerite, mam jedno tesnenie do nahrady tak skusim ti odfotit 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...