Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Wifi router Asus RT-N53 se seká


JendaB

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat zda nemá někdo zkušenosti s wifi routerem Asus RT-N53, dostal se mi do ruky, ale pokud ho odpojím od napájecího adaptéru a pak ho znovu připojím tak se router sekne a nedetekuje vůbec připojení k PC, ani tlačítko reset. Tudíž bych se chtěl zeptat zda je to normální chování routerů Asus, jelikož mám doma TP-Link a ten normálně naskočí sám a zatím jsem se nesetkal s routerem kterému by tohle vadilo. Zkoušel jsem nahrát i nejnovější firmware ale nepomohlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco podobného jsem řešil, nebyl to teda Asus, ale tam to bylo tak, že tím RESET tlačítkem dobrý ale pak fungoval ještě total reset :D a to bylo tak že se drželo to resetovací tlačítko a jakmile zhasli všechny diody tak furt držet a pak natvrdo vytáhnout ze zásuvky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se připojuješ na ten router? přes Wifi či LAN?

Přes wifi mám možnost Filtr bezdrátového připojení MAC

A ta MAC adresa se někdy dá změnit, mě zase tohle blbo u MikroTiku

macfiltrkfscf.jpg

No a když se na něj zkusíš připojit přes příkazový řádek tak ta jeho MAC adresa je stále stejná nebo se mění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes LAN, ono to udělá i když je veškerý nastavení vymazaný(po resetu). Respektive to udělá pokaždé když "problikne" elektřina, jinak pokud se router nastaví a je zapojený do elektřiny tak normálně jede. Filtr MAC adres znám, ale nastavený není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...