Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna orig. autorádia za sony


petan307SW

Recommended Posts

Ahoj, potřebuju poradit co všechno koupit a bych mohl k autu pripojit radio sony. Originál mám RD3, auto 307SW, rv 2003(old) , CAN-VAN. Rád bych aby mi dál fungovalo ovládání pod volantem.

Jako další bych rád připojit USB jako vstup pro Flashku s muzikou.

A poslední bych potřeboval tip na repro, který se tam vejdou s nejvyšším možným výkonem k rádiu (vpředu a vzadu). Výstup rádia 4x50W.

Děkuju moc za rady vč odkazu na eshopy s komponenty

[upravil dne 15/9/14 03:32 od petan307SW]

[upravil dne 15/9/14 03:32 od petan307SW]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mohu doporučit www.ahifi.cz , v nedávné době jsem dával do své 206ky rádio Pioneer, potřeboval jsem také ještě dokoupit anténní redukci a kovový upevňovací rámeček.

[upravil dne 16/9/14 07:04 od Zazimir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ahifi za to necháš se vším 1500,- hruza !

ber tady, není to čína ale UK mám to už přes půl roku a paráda :D vyjde to cca na 860,-

http://www.ebay.com/itm/PEUGEOT-206-307-CD-STEERING-CONTROL-INTERFACE-ADAPTOR-LEAD-RADIO-REMOVAL-TOOLS-/161359869509?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item2591cc3645#ht_2450wt_922

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ahifi za to necháš se vším 1500,- hruza !

ber tady, není to čína ale UK mám to už přes půl roku a paráda :D vyjde to cca na 860,-

http://www.ebay.com/itm/PEUGEOT-206-307-CD-STEERING-CONTROL-INTERFACE-ADAPTOR-LEAD-RADIO-REMOVAL-TOOLS-/161359869509?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item2591cc3645#ht_2450wt_922

a tahle sada obsahuje připojení neorig radia aby byla zachovaná funkcnost ovladače pod volantem, nebo tam je ještě něco. Z toho krkolomnýho překladače jsem toho moc nerozluštil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomikzlesa: Změnili nám stránky na hezčí a nevim jestli jsi stihnul řečíst můj dotaz. Pokud jo, tak jsem si já nestihl přečíst tvou odpověď. Psal jsi o prohození dvou kablíků. Tu redukci si objednat zvládnu, ale budu mít problém s tím prohozením kablíků. Jak jsi to myslel? To jako prohodit rovnou v tom konektoru? Pochopil jsem že ani ty si už nejsi přesně jistý temi barvami kablíků, který se mají prohodit. Jestli jsem si dobře všiml, tak je u toho i kabel na připojení USB, Mám pravdu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kablíky se musí přehodit jen u rádia, spojit dva zluty s červeným nebo tak...není problém se mrknout a vyfotim to, když to zapojíš klasicky tak ti to bude mazat pamět radia, musí se to zapojit tak aby bylo po napětím neustále jak rádio tak ten převodník. Kabel na připojení to není, navíc sou tam háčky a konektor na anténu, ten konektor s jackem připojíš k převodníku a jack do rádia...tj vstup na externí ovládání do rádia.....

 

dneska udělám fotku

 

jinak ta cena je se vším opravdu 870,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...