Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výběr rodinného auta-koupena Alhambra


olda

Recommended Posts

Tak jelikož se nám minulou sobotu narodila dcerka Leonie,tak jsme se docela akutně začli poohlížet po novém autě,jelikož mám nohy dlouhý až na zem,tudíž musím posunout sedačku skoro až do zadu a tam nastává problém s vajíčkem,prostě je 308 SW malá,myslel jsem,že to bude v poho a není :bojim Nějak se mi do novýho auta nechtělo,protože 308ma je naprosto bezproblémový auto,takže jsem se do nového nějak nehrnul. Tak pokukuju po autech,spíš malých autobusech,podmínka šoupačky,automat a dost místa.Jsme skoro rozhodnutí pro Alhambru/Sharan,ale ještě pořád koukáme. Tak teď asi ta nejdůležitější otázka,máte někdo zkušenosti s TDI motorama,2,0L , 177PS?Vím že ty motory od VW byli poslední dobou velký průser,ale tohle je už novější,tak jestli máte někdo zkušenost.O těch autech mám už dost načteno,zatím vítězí Alhambra,ale o motorech jsem nenašel skoro nic,tak jestli máte nějaké zkušenosti,podělte se prosím,dík.

Upraveno uživatelem olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybráno by tak nějak bylo,ale jde mi o ty motory,jestli máte někdo zkušenost.Dokonce už máme 3 auta,na který bych se rád příští týden mrknul,ale nerad bych s koncernem pohořel,(fakt ho nemám rád,ale asi nic jinýho nezbyde):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam okrem renault scenic 2010 este aj toto 9 miestne delo :D.

spotreba vonku do 7,5, genialne na dovolenky... ale i po meste. 1.9 motor. ak chces viac info kludne sa pytaj. inak je to rovnaky koncept priem identicke co opel vivaro, alebo renault trafic,

nissan_primastar_minibus_swb_diesel_33984.jpg

nissan__primastar_dci_115_l1h1_9_seats_comfortable_air__2012_12_lgw.jpg

p0014341.jpg

pre niekoho sa to zda velke, ale ked si kuknete rozmery tak dlzka rovnaka ako hocijaka p407 ;)

[upravil dne 14/9/14 21:31 od Marcel00]

[upravil dne 14/9/14 21:32 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti máme dvě,problém je s místem za řidičem,mám tam vajíčko s isofix základnou a nemůžu ze sedačkou dozadu,jak bych potřeboval.Ještě mi pořád leží v hlavě Ford S-Max,teoreticky by měl mít ten novej šoupačky,ale těžko říct,premiéru by měl mít v Paříži,tak nevím,jestli ještě vydržet:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...