Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor kúrenia P306


Matt666

Recommended Posts

Zdarec mám taký problém, vôbec mi nefunguje ventilátor kúrenia na P306 brak rv.2000 s manuálnou klímou. Mám aj druhý motorček ktorý je na 100% funkčný a taktiež po pripojení vôbec netočí. S poistkami si nie som istý neviem z ktorej si berie šťavu. Tiež som meral kontakty na prívode k motoru na všetkých troch kábloch bola kostra a to pri každej polohe regulátora otáčiek. Viete mi s tým poradiť? Čo a kde?:(

[upravil dne 15/9/14 09:47 od Matt666]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zdravim vas páni... takto pred zimou musim riesit tento neprijemny problem :/

 

Nefunguje ventilator topenia - som si takmer isty, ze nedavno /dokonca neviem ci este nie vcera rano/ fungoval... Bohuzial so zarosujucimi sa oknami som zistil, ze topi ale nefuka... Cital som rozne navody,tipy od kontroly relatiek po kontrolu regulatora cez skusenie vybrania samotneho ventilatora (zatial ale som sa k tomu neodhodlal, potrebujem postune vylucovat chyby) ...

 

 

Ak kontrola relatiek - tak ktorych ? Cital som, ze zelene pod volantom , mam tam dve nad sebou... Samozrejme skusal som ich vybrat a dat naspat, kontakty sa zdaju byt ako nove... 

 

Ak napojenie samotneho ventilatora na baterku, tak kde alebo akym sposobom sa dostanem ku nejakemu konektoru resp. zile na ktoru mozem priviest napatie pre ventilator? 

 

Pripadne ine rady pre blizsie zistenie chyby? 

 

Bohuzial, na nete je toho celkom popisane, ale v podstate vsetky fotky, schemy su starsie data a tym padom zmazane :(

 

Dakujem 

 

edit: P306 1,6 1998 s klimou (zrejme automatickou)

 

edit2: Poistky som presiel vsetky, zdaju sa byt na prvy pohlad OK 

Upraveno uživatelem Subie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A klímu máš akú? Lebo ja mám manuálnu a keď mi nešlo napájanie pre relátko nešla mi ani tá. Tak ak ti ide najskôr bude problém so samotným ventilátorom, aspoň ja by som začal pri ňom. Vyberieš ho totiž jednoduchšie ako ten potenciometer na reguláciu. Alebo ho aspoň skús odpojiť a pri zapnutom kľúčiku premerať či máš napätie na svorke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...