Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kde kupujete nářadí?


Almanil

Recommended Posts

Zajímalo by mě jestli máte někdo tipy na to, kde kupovat nářádí. Jedná se mi nyní hlavně o ruční nářádí. Já nakupuji hlavně u místních prodejců, ale kolikrát si říkám jestli by nebylo lepší najít e-shop s prověřenou značkou za dobrou cenu. U místních je kvalita dost různorodá a pak chodím do obchodu každý den pro jednu velikost imbusu či podobnou pakárnu, kterou nemám v dostatečné kvalitě v garáži. Sada nářadí by to sice asi řešila, ale hodně nářadí mám a nechce se mi dávat x tisíc za sadu, ze které potřebuji třeba jen pár ořechů.

A moje postřehy:

Gola sada Stanley z Makra za 800,- se zatím osvědčila, jedinou vyjímkou jsou imbusy, ale to mi zase až tak moc nevadí.

Teng Tools ořechy imbusové z AK, lepší jsem nenašel, ale pořád to není ono a rozhodně bych bral něco s větší pevností. Zatím drží, ale 100% rovina už to není.

Extol Premium šroubováky překvapivě drží, i když ty neprošly žádnou extra náročnou zkouškou.

Očkové klíče z Lidlu - nemám s nimi problém, až na to že bych kolikrát uvítal, kdyby byly šestihrané, ale s tím už jsem je kupoval.

Pak tu mám hromady starého nářadí, a to většinou žádnou vadou až na povrchovou korozi netrpí.

A jaké jsou Vaše postřehy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Dost věcí jsem dostal od táty a dědy asi před 30 lety. Občas jsem něco koupil ,naposledy klíče v Penny v akci. Jinak když jsme skončili v práci tak jsem si vzal golu a další klíče co jsme měli přidělený .Nějaké přebytky jsem dával i OK406 a EronixHD .

Pár věcí jsem kupoval zde http://www.naradi-mladek.cz/

[upravil dne 13/9/14 12:03 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Golu mám LUX z obi, mám ji 12 let. Rozbil se od ní kufřík, bity krizaky, špatný jsou gumový drzatka na racnach a ztratil jsem 10mm ořech., jinak sada drží.

Klíčů mám dost, takovej strasnej mix všeho moznyho po tátovi. Občas si něco prikoupim, nejcastejs v mistnim obchodě s nářadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...