Jump to content

Kde kupujete nářadí?

Almanil
 Share

Recommended Posts

Zajímalo by mě jestli máte někdo tipy na to, kde kupovat nářádí. Jedná se mi nyní hlavně o ruční nářádí. Já nakupuji hlavně u místních prodejců, ale kolikrát si říkám jestli by nebylo lepší najít e-shop s prověřenou značkou za dobrou cenu. U místních je kvalita dost různorodá a pak chodím do obchodu každý den pro jednu velikost imbusu či podobnou pakárnu, kterou nemám v dostatečné kvalitě v garáži. Sada nářadí by to sice asi řešila, ale hodně nářadí mám a nechce se mi dávat x tisíc za sadu, ze které potřebuji třeba jen pár ořechů.

A moje postřehy:

Gola sada Stanley z Makra za 800,- se zatím osvědčila, jedinou vyjímkou jsou imbusy, ale to mi zase až tak moc nevadí.

Teng Tools ořechy imbusové z AK, lepší jsem nenašel, ale pořád to není ono a rozhodně bych bral něco s větší pevností. Zatím drží, ale 100% rovina už to není.

Extol Premium šroubováky překvapivě drží, i když ty neprošly žádnou extra náročnou zkouškou.

Očkové klíče z Lidlu - nemám s nimi problém, až na to že bych kolikrát uvítal, kdyby byly šestihrané, ale s tím už jsem je kupoval.

Pak tu mám hromady starého nářadí, a to většinou žádnou vadou až na povrchovou korozi netrpí.

A jaké jsou Vaše postřehy?

Guest servisman

Dost věcí jsem dostal od táty a dědy asi před 30 lety. Občas jsem něco koupil ,naposledy klíče v Penny v akci. Jinak když jsme skončili v práci tak jsem si vzal golu a další klíče co jsme měli přidělený .Nějaké přebytky jsem dával i OK406 a EronixHD .

Pár věcí jsem kupoval zde http://www.naradi-mladek.cz/

[upravil dne 13/9/14 12:03 od servisman]

Mám nářadí po taťkovi, něco si přikoupím. Od servismana jsem dostal krabici nářadí. Ted akorát musím dokoupit plochý klíč 10. Někam se mi zaběhli, ale spíš si je někdo půjčil. Jinak na ,,staré\" nářadí nedám dopustit.

Golu mám LUX z obi, mám ji 12 let. Rozbil se od ní kufřík, bity krizaky, špatný jsou gumový drzatka na racnach a ztratil jsem 10mm ořech., jinak sada drží.

Klíčů mám dost, takovej strasnej mix všeho moznyho po tátovi. Občas si něco prikoupim, nejcastejs v mistnim obchodě s nářadím.

• 6 months later...