Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

šrotík 306 S16


miro322

Recommended Posts

Tak vizuálne ... bolo to trochu ťuknuté vpredu (kapota, nárazník, blatník, chladič), vraj to už malo ísť do šrotu, ale jeden chalan sa zľutoval a dal to do pojazdého stavu, zohnali červenú kapotu a nárazník a polepilo sa to.

Plán je polep dole, zohnať nárazník s hmlovkami a dať to prelakovať do tej modrej ako zbytok.

Motoricky celkom ok, ale tesnenie pod hlavou asi trochu púšťa (trochu bielej peny na olejovom viečku) a termostat, alebo čo vraj blbne občas, ale mne to cestou do BA nerobilo (čo to mám ten jeden deň teda).

Tá zo Žiliny je stále v ponuke na bazosi, táto je z Kremnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, sedia ti údaje v TP ? 5 dverové sa myslím robili len XSi 2.0 16v, ale motor vidím že je z S16 pred faceliftom? A nevidím tam ani posilňovač riadenia, preto mám pocit že to bude nejaký mix rôznych áut.

Aj keď nie je sa čo čudovať Francúzom, tí to tam montovali ako im to prišlo pod ruku zrejme.

Prídi sa so svojim autom pochváliť na stránky slovenského fóra/klubu (napíš mi súkromnú správu, odkazy na toto fórum sú tu po \"istých\" udalostiach blokované), je nás tam viacej S16ťkarov/GTi-6ťkárov, vieme poradiť ohľadom dielov, výhod atď atď. :papa

[upravil dne 13/9/14 15:04 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nech sa úplne nehanbím na ulici za to, aspoň pár kozmetických úprav.

Tie polepy išli celkom dobre dole, tak biely pás je preč, to čierne zatial nemôžem dať z kapoty lebo podtým je červená, zo strechy to dám dole nabudúce.

Nárazník pre efekt streknutý sprejom z obchodu, ale aj tak tam chcem iný, tak to je len aby to nebolo trojfarebné.

post-35776-14109639933076_thumb.jpg post-35776-14109639933373_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...