Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POV osvobozeni od placeni


rhinos

Recommended Posts

Prisla mi vyzva od CKP k uhrazeni castky do garancniho fondu z duvodu nezaplacene pojistky.

To se skutecne stalo a asi mesic auto nebylo pojisteno.Bylo to v obdobi kdy mi nepojizdne stalo v garazi rodinneho prislusnika.

Zhruba za mesic jsem sehnal kupce - bazaristu - co si auto odvezl na vleku.

Auto melo diru v chladici a zarezle brzdove bubny takze to byl docela porod ho dostat ven z garaze a natahnout na vlek....

Nekde jsem cetl ze v tomto pripade by se to dalo uhrat bez povinnosti tuto castku platit?

Neni to nic co by me zruinovalo ale to radsi koupim nejake obleceni detem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že ČKP je upřímně jedno, jestli máš nepojízdnej vrak, nebo naleštěnej bourák. Číslo v depozitu nebylo, tak jsi povinen platit. Kdo by jak dokazoval či vyhodnocoval jestli jsi jezdil či ne.

[upravil dne 12/9/14 17:11 od kirkiz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již ze samotné skutečnosti, že je vozidlo vedeno v registru, je sice možno dovozovat, že je vozidlo provozováno (zpravidla tomu tak bude), to nicméně pouze za situace, kdy nebude jeho vlastníkem (provozovatelem) dodatečně prokázán opak.

http://www.usoud.cz/aktualne/?tx_ttnews[tt_news]=2413&cHash=6e6fd62a2ba6f0b16db22c943705feb6

[upravil dne 12|9|14 19:33 od .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj zde najdeš vše:

http://www.antickp.cz/1/3673/_subject_

napiš prohlašení dle navodu+ 2 svědecké výpovědi a případ sleduj,a tvrd to samé dřív nebo později to ukončí (týden-rok)

ale bacha pokud to auto udělalo někde nějakou nehodu a ty budeš tvrdit ,že nejezdilo máš problém s Podvodem....

Kirkiz:a když dám SPZ do depozitu tak to není důkaz že auto neprovozuji,můžu tě i nabourat a můžu si s ním jezdit po silnici...vše je o slovíčkaření...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj zde najdeš vše:

Kirkiz:a když dám SPZ do depozitu tak to není důkaz že auto neprovozuji,můžu tě i nabourat a můžu si s ním jezdit po silnici...vše je o slovíčkaření...;)

Jistě, ale když dáš značky do depozitu tak můžeš jednoduše a legálně zrušit ručení. To ostatní co píšeš už je průser a problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...