Jump to content

POV osvobozeni od placeni

rhinos
 Share

Recommended Posts

Prisla mi vyzva od CKP k uhrazeni castky do garancniho fondu z duvodu nezaplacene pojistky.

To se skutecne stalo a asi mesic auto nebylo pojisteno.Bylo to v obdobi kdy mi nepojizdne stalo v garazi rodinneho prislusnika.

Zhruba za mesic jsem sehnal kupce - bazaristu - co si auto odvezl na vleku.

Auto melo diru v chladici a zarezle brzdove bubny takze to byl docela porod ho dostat ven z garaze a natahnout na vlek....

Nekde jsem cetl ze v tomto pripade by se to dalo uhrat bez povinnosti tuto castku platit?

Neni to nic co by me zruinovalo ale to radsi koupim nejake obleceni detem;)

Obávám se, že ČKP je upřímně jedno, jestli máš nepojízdnej vrak, nebo naleštěnej bourák. Číslo v depozitu nebylo, tak jsi povinen platit. Kdo by jak dokazoval či vyhodnocoval jestli jsi jezdil či ne.

[upravil dne 12/9/14 17:11 od kirkiz]

Již ze samotné skutečnosti, že je vozidlo vedeno v registru, je sice možno dovozovat, že je vozidlo provozováno (zpravidla tomu tak bude), to nicméně pouze za situace, kdy nebude jeho vlastníkem (provozovatelem) dodatečně prokázán opak.

http://www.usoud.cz/aktualne/?tx_ttnews[tt_news]=2413&cHash=6e6fd62a2ba6f0b16db22c943705feb6

[upravil dne 12|9|14 19:33 od .mycTD]

ahoj zde najdeš vše:

http://www.antickp.cz/1/3673/_subject_

napiš prohlašení dle navodu+ 2 svědecké výpovědi a případ sleduj,a tvrd to samé dřív nebo později to ukončí (týden-rok)

ale bacha pokud to auto udělalo někde nějakou nehodu a ty budeš tvrdit ,že nejezdilo máš problém s Podvodem....

Kirkiz:a když dám SPZ do depozitu tak to není důkaz že auto neprovozuji,můžu tě i nabourat a můžu si s ním jezdit po silnici...vše je o slovíčkaření...;)

ahoj zde najdeš vše:

Kirkiz:a když dám SPZ do depozitu tak to není důkaz že auto neprovozuji,můžu tě i nabourat a můžu si s ním jezdit po silnici...vše je o slovíčkaření...;)

Jistě, ale když dáš značky do depozitu tak můžeš jednoduše a legálně zrušit ručení. To ostatní co píšeš už je průser a problémy.