Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde delší šrouby do kol s rovnou dosedací plochou?


Kakamil205

Recommended Posts

Čau lidi,sháním delší šrouby do Ouraganů a chci se zeptat kde nakupujete vy a nebo kdo by měl popřípadě nějakou slevu či lepší cenu :) vim jen o této stránce http://www.kolovesrouby.cz/kolovesrouby/eshop/1-1-Kolove-srouby/73-3-Zavit-M12x1-25/5/935-Kolove-srouby-M12x1-25x55-chrom-Peugeot-s-plochou-podlozkou-klic-19 Jestli by uměl někdo levněji 55mm dlouhý na 19klíč dejte mi vědět,děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ty kola na 306hdi s podvozkem S16 a prostě je třeba podložek,protože ouragnů je tušim víc druhů podle ET.Ve předu mam pidi podložky kde to stačí,ale na zadku mam něco kolem 1cm.Teď mam klasika šrouby s kuželem,zasoustružený na rovno a podložku,což je super,ale je to na 17 a není chromová hlava a už se mi to přestává líbit :)

Takže buď chromový šrouby s 19hlavou a předělam je a nebo delší peugeoťácký :) ale zase je problém sehnat šrouby se stejnou hlavou jako je chromová na originálech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máš ET? Pokud bys měl 18, mělo by to být OK i vzadu, ale budeš mít asi 28. :(

Ale koukám, že ti jde hlavně o ten chrom ... nešlo by sehnat třeba jenom chromované krytky šroubů? Škodovka tohle má jako standardní příslušenství k alu kolům, nicméně jejich krytky jsou šedé a sakra blbě se nasazují, nebo já jsem nešikovnej. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem nad tím taky přemýšlel,že bych vyndal originál chromový šrouby a nahradil je taky něčím se 17tkou hlavou plus mam sehnaný krytky,ale nějak se mi víc líbí ten chrom k těm kolům.Jenže zase nejsem takový boháč,abych si mohl dovolovat takový luxus,takže uvidím zda se něco sežene levnějšího nebo po zimě předělam na 17,když nebudou peníze :)

Stima krytkama to znam,když jsou blbý krytky nebo orezlý šrouby,tak se blbě dělá:D a některý výrobce to dělá hrozně fest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...