Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Příslušenství P307 facelift


agresssor

Recommended Posts

Takže vzhledem k tomu že sem obměnil vůz mám pár dotazu k příslušenství.

Plastová vana do kufru - mám novej model s dělenýma sedačkama a mám přípravu na 7 místnou verzi u sedaček mám jakoby schod dá se sehnat nějaka vana aby kopírovala ten schod?

Loketní opěrka - u řidiče je vypadlá po ohledání ten plast co by jí měl držet je na dvě části, dá se koupit novej bo musim vyměnit celou sedačku?

Parkovaci senzory - některý Swcka to maj musi se natahnout kabely nebo tam můžu mít přípravu?

Rádio - někde sem viděl myslim u gabriela že originál rádio může přehrávat mp3 je problém sehnat to radio nebo ne?

Střešní spoiler - dával ho někdo, má zkušenosti jestli to nevadí třetímu brzdovýmu?

Přední maska - myslim že celda 1970 má chromovou, můžu koupit novou jako příslušenství bo to je oblepený nějakejma chromovejma páskama

Střešní příčniky - můžu koupit uni nebo potřebuju original ?

a poslední stupidni dotaz, jak proboha spustim rezervu je to jak u 306ky že šroubuju a tam mi to sjede dolu? :D :D

Diky za odpovedi, asi bych mel pouzit hledani ale vzhledem k tomu ze bych tim stravil vice casu nez polozenim dotazu doufam ze to nebude vadit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radio na MP3 se dá koupit,příčníky můžeš koupit jaký chceš ja mám třeba Thule(připlatil jsem si),rezervu spustíš,že vytáhneš na podlaze v kufru takový \"oko\" nadzvedneš takový černý kryt a tam je \"šroub\" na klíč na kola a tím spustíš navijákem rezervu

edit: manuál nemáš? nastuduješ si to ;):papa

[upravil dne 11/9/14 20:21 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od člena s nickem Biliboy http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/94382-xmb/#1576659 ;)

edit: jedno je s mp3 na aukru http://aukro.cz/autoradio-cd-mp3-peugeot-1007-207-307-807-partner-i4517842827.html nebo kontaktuj člena HUGO BOSS jestli nemá

[upravil dne 11/9/14 20:50 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastovou vanu jinou nedělají....jen k tomu propadu v podlaze....

Plast do loketky jedině vrakoviště nebo origo......netřeba měnit sedačku.....

Mřížky se dělají dva druhy ...černá a černá s přípravou pro chrom lišty.....na samotnou černou chrom nejde.

RD4 mp3....koupit jde a vyměnit za RD4 bez mp3.....třeba pohledat na netu

Parkovací senzory jsou dle výbavy vozu tudíž příprava na stopro NE....

ale dělal jsem švagrový neorigo koupený na netu a taky v poho....ale musí se to natahat a extra display je na přístrojovce....

Spoiler brzdovému světlu nevadí ale ta cena s nastříkáním....:aut:aut

Příčníky origo být nemusí ale kupuj ty co mají vlastní tyč příčníku nad hagusem protože třista sedma má vypouklou střechu .....teda já mám prosklenou a ta je dost vypouklá.....

U všeho je třeba prolést net a najdeš toho mraky...............

www.dilypeugeotcitroen.cz/zobraz-dil.php?model=307

[upravil dne 11/9/14 21:14 od celda1970]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...