Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio Blaupunkt - nehraje


onda95

Recommended Posts

Čau borci, potřeboval bych vyřešit problém, dostal jsem 406 od máti. 2.0 benzín, rok 2000 sedan, nebylo tam originál rádio, byl tam nějakej blaupunkt z 94 roku. Vzhledem k tomu, že nefakčilo dobře, vypojil jsem ho, jestli tam je dobře zapojená anténa. Jenže ja jsem ho vypojil, samozřejmě se smazal kod, kterej nevím. Jelikož to byl starej ****, koupil jsem novej Blaupunkt Sydney. Auto má páčku pod volantem a tak jsem při instalaci připojil konektor k té páčce, leč jsem pak zjistil, že asi na špatný místo a tak jsem ju pak vypojil. Rádio se každopádně zapne, normálně funguje, ale nehrají repráky. Když tam připojím jiné, tak normálně funguje a nové rádio, když dám jinam, tak hraje taky. Zásadnější problém je ale ten, že se asi něco pomrdalo s elektrikou, takže auto neukazuje rychlost, nefunguje klima, ohřívání zadního skla. Když vypojím klíček, tak zůstane svítit ovládání klimy a vypne se, až odpojením baterky. A dělá to spoustu dalších sraček. Takže mám dvě otázky, proč tam nehraje nové rádio do repráků, když jinde hraje a jiné rádio v peugeotu hraje a druhá, jestli jsem tím připojením mohl zkurvit nějak řídící jednotku nebo něco jiného. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě rychlej update, zjistil jsem, že je to tím radiem, jelikož jsem ho odpojil, odpojil baterku, zapojil baterku a všechno zase funguje a proto se nabízí otázka, jestli jsou vůbec ty konektory na rádio dobře, nebo jestli si třeba rádio nebere více šťávy. dal bych jsem fotku toho zapojení, ale nevím jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...