Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu - sezona 2014-2015 na krku


Guest minimaxa

Recommended Posts

Ja mam barumky polaris 3 na 106 a jsou naprosto vpohode a po dvou sezonach vypadaji temer nejete... Jezdil sem snimi i slovensko a vpohode, jedina situace, kdy nebyly jisty byla ledova brecka ve vyjetych kolejich. Ale 406 je velka a tezka, tam musim mit to nejlepsi, co jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,koukám, že letos nokian zapracoval na proběhu a hluku a převálcoval konkurenci. No přezuju co nejdřív, ať se těch Alpin A4 brzy zbavím.

Jinak ADAC často nehodnotí Michelin, takže je dobré kouknout i třeba na OAMTC. Tam zase obvykle nehodnotí Nokian. Jak koukám na OAMTC, tak ani Alpin 5 nijak nezazářil. Nějak nechápu, co se stalo, na ADACu vždycky vyhraje Continental (podobně, jako je na auto.cz škodofka nejlepším autem na světě ;) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny gum mě taky překvapily - nečekal jsem, že pneu na 306ku (195/55/15) budou o tolik dražší než větší gumy používané třeba na 406ce (nebo Octavii = 195/65/15). Na Octu jsem koupil sadu Michelinek za 6000,- Kč, na Piškota Vredesteiny za 7500 (Micheliny by byly ještě o pár set dražší).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mojo2: No ono je to daný i hmotnostním indexem, třeba na Audi A4 stačí 91 a guma je o 600-800 levnější. A co teprve rozměr 215/50R17...

 

Medvěde, je to daný objemem. Ne že by tam byl nějakej cenovej rozdíl ve výrobě, ale v rozměrech 195/65R15, 205/55R16 a 225/45R17 prostě konkurence stlačí cenu... ty nedominantní rozměry jsou dražší.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Bych se s dovolením připojil.

Sháním 185/65/15 zimní a napadlo mě že bych skusil využít někoho kdo má slevu v Auto Kelly.

Při nákupu 4pneu a slevě nějakých cca30% bych se dostal už na slušnou částku.

Je tu někdo takový kdo má takovou možnost slevy?

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Haryk: Tak pak dej vědět, jaké jsou, já mám vyzkoušené jen W+. Sice se dělají jen do R, ale to mě tak nějak netrápí. WR D3 jsou "nástupce", přesto W+ se vyrábí dál. Ale ještě jsem WR D3 neměl možnost zkusit.

Dneska poprvé na sněhu, cesta přes Suchý Vrch a sedí perfektně a brzdí jedna báseň ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...