Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu - sezona 2014-2015 na krku


Guest minimaxa

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

oddie: kup si to, s čím si byl vždy spokojený...

 

Se současnýma jsem spokojený, ale ty už se dávno nedělaj :)

Z jiného auta mi tu zbyly dvě pěkné Barum Bravuris 2 s asi 6mm vzorku, tak přemýšlím, jestli k tomu dokoupit další dvě nové Bravurisky na předek, aby bylo všechno stejné, nebo jestli koupit něco jiného. Uvidím na jaře. Zimu mám ještě v pohodě, předek TS830, zadek už nevím co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se současnýma jsem spokojený, ale ty už se dávno nedělaj :)

Z jiného auta mi tu zbyly dvě pěkné Barum Bravuris 2 s asi 6mm vzorku, tak přemýšlím, jestli k tomu dokoupit další dvě nové Bravurisky na předek, aby bylo všechno stejné, nebo jestli koupit něco jiného. Uvidím na jaře. Zimu mám ještě v pohodě, předek TS830, zadek už nevím co.

No jo, to je vždycky těžký. "Pokrok" nezastavíš. Ale je třeba říct, že pneu většinou pokrok přinášejí. Akorát dolehl ekoteror, ale výrobci zatím stále řeší víc bezpečnost, než štítky. Zatím...

No já mám na autě vždy 4 stejný, tak nějak mi to vychází, někdy prohodím obutí nápravy během sezony, tak je ojíždím v celku rovnoměrně. Letní mě budou asi během příštího léta čekat taky. Z Michelinů moc nadšenej nejsem, asi se vrátím k Dunlopům (naposledy jsem si oblíbil Fastresponse, ale taky už se nedělají) nebo Continentálům (ty mám na služebáku a jsem spokojený). Uvidím, vše bude záviset na ceně v době nákupu. Také se mi docela pozdávají Pirelli P7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...