Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Golf IV 1,4 16v - Vypíná se vše elektrické.


razor

Recommended Posts

Ahoj, sice to není peugeot, ale i tak mi třeba někdo poradí.

Mám následující problém.

Když běží motor a mám trochu větší odběr proudu (světla+radio+stěrače+klima+vyhřívání okna) , tak se mi stane, že najednou uplně vše zhasne - přístrojovka, rádio, ventilátory, stěrače - prostě vše elektrické se vypne ale motor dál běží.

Když například parkuju a zatočím volantem(posilovač), tak je to téměř 100%, že se to vypne. Houpnou otáčky(dolu) a vše zhasne.. motor ale dál běží a během cca 2vteřin se vše nahodí a jede to jakoby nic..

Někdy se i stane, že chcípne motor - když mám třeba klimu + rádio a parkuju, tak mi to občas samo zdechne, ale to podle mě je jiný problém.. To už dělá dýl-přisuzuji to tomu, že je to slabší motor a pokud držím malinko plynu(1100ot) tak se to nestane..

Teď to ale začolo zhasínat, jak jsem popisoval nahoře..

Díky všem za reakce. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked motor ostane bezat a starter toci motorom dobre tak skor by som to tipol na privod do poistkovej skrinky v interiery ,prechodak,da sa to zistit napr napojis si priamo z baterky (+ pol ) kabel do interieru a natiahnes si este jeden kabel (kostru) z nejakeho spotrebica co vypadava a zapojis na to malu ziarovku a das si ju na take miesto aby si na nu videl a za jazdy ked bude vypadok a ziarovka ostane svietit tak je spatny privod (+12v) ak zhasne so spotrebicmi v aute je spatna kostra

[upravil dne 10/9/14 14:44 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...