Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledáme náhradu za Picassa. Kia Carnival tedy ne...


Mišak

Recommended Posts

Jojo a mimo jine pravidelne vyhraval pohar o nenespolehlivejsi auto na svete :D

Grand Voyager ? No neviem, keď pozerám recenzie, tak nič moc o jeho \"nespolahlivosti nepíšu\" ... Navyše tu v BA dalo pár chalnov (manželov rodín :D) dokopy taký Voyager klub ... Na autobazareu fore je to celkom \"modla\" ...

Všeobecne hovoria o automatoch a samozrejme, ako najlepšiu alternatívu V6 tku s LPG (alebo bez)...

2.8 CRDI už vozia za klasické diesel chyby a slabý výkon ...

Ale variabilita, to musíš uznať sám, je tam podľa mňa neskutočná. Zadné dve kapitánske sedačky nemajú chybu a beho chvíľky s toho spravíš pracanta ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voyager koupil kámoš před dvěma lety za 50 000,- Kč (2,0 benzin + LPG) a tvrdí, že s poměrem cena/výkon je velice spokojený. Díly prý jsou za pakatel a v Pardubkách, kde bydlí, je slušný servisák, který má i několik aut rozebraných na dvoře a použitelné díly čerpá ta\\m. Taky je fakt, že Leoš s tím najede tak do 10 000 km za rok

[upravil dne 10/9/2014 20:05 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již jsem zde přes den se nedostanu na net.

Dobrá víceméně se carnival líbil Verči já jsem ani nevěděl že něco takového je.

K Voyageru máme doma už druhý kousek 2.5TD(kolový rozvod) na tom prvním se dělala převodovka a pak jen spotřebky. Jednoho dne zaklepal motor někdy při 380tisicích poslední rok míň mazal na volnoběh za horka. Ten co máme teď má najeto 300 a vypadá že bude otci sloužit ještě nějakou dobu(kupní cena 20tkč).

Piccas umřel investice do něj, už pro mě neměla smysl k jeho stavu. Bylo kupované jako poťukané od mladé maminky. Já jsem urval zrcátko odřel dveře. Hučely ložiska praskly pružiny shnil práh,blatník atd. Začal jsem jej rozprodávat...

Uvidíme co bude dívám se po 806,Evasion,Ulisse. Zatím to nehoří chtěl bych spíš Hdi než TD.

Takže se necháme překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než jsem bral xsaru tak jsem se byl na jednu mulťu podívat(starý model). Tenkrát jsem se minika ptal co ajak po příjezdu to byl vrak...

Mezi námi děvčaty nemam 100 papíru na auto :(

Krnováci: Když potkáte červeného Voje s brněskou značkou tak ten je náš. Bacha na něj řídí ho moje dražší polovička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...