Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledáme náhradu za Picassa. Kia Carnival tedy ne...


Mišak

Recommended Posts

Pochovali jsme Xsaru picasso a hledáme náhradu.Chtěli jsme 806, evasion nebo ulyssu. Při brouzdaní jsem narazil na kiu a vzhledově vypadá celkem dobře penězově vychází pěkně.

Motor 2.9 crdi máte někdo nějaké zkušenosti?

[upravil dne 11/9/14 19:49 od Mišak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega měl Carnivala . Nemohl si vynachválit hlavně vnitřní prostor má celkem sportovní koníčky. Ale vím že když měl něco opravovat tak se hrozil toho kolik budou zase stát ND. Nakonec to prodal asi za dva roky používání.

Asi bych koukal dál a přidal bych do hledáčku C. EVASION

[upravil dne 9/9/14 18:53 od Vena garážmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji mel 3roky jako jedno ze služebních....jezdilo se s tím pro majitele a pro dřevo a cihly....apod. Prosté děvka pro všechno, kam se nedalo vzít BMW z3 či BMW 750L, nebo a4 20 ventil s MB C220 kompressor.

Spotřeba relativně vyšší......jízdní vlastnosti hnus. Brzdy šílené slabé, opravy strašné drahé. A furt se něco sralo. Mel jsem možnost odkupu ale když vim co se v tom vozilo a kolik byla údržba.....tak ani zadara....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád měl Carneval od nova - nějakou akční mrchu s benzínovým motorem, tuším někdy kolem roku 2000. Po dvou letech používání, kdy se neskutečně sypalo do servisu (tehdy byl ve VČ kraji jediný servis, který Kiu opravoval - čekání v řádech týdnů + NEMOŽNOST KOUPĚ JINÝCH NEŽ ORIGO DÍLŮ !!!) zažil velice drsný šok = zjistil, že v bazaru stojí úplně stejná s podobným nájezdem za nižší kačky, než on má doplatel leasingu. Po ukončení leasingu šlo auto protiúčtem a od té doby Kiu nechce ani vidět.

Další články o Karnevalu se dají na netu najít celkem snadno

http://www.tipcars.com/magazin-kia-carnival-dobra-koupe-3539.html

http://auto.pravda.sk/jazdene-auta/clanok/4120-jazdene-auta-kia-carnival-e2-80-93-komfortna-cesta-do-pekla/

http://auto.idnes.cz/nejhorsi-z-nejhorsich-u-nemeckych-stk-stara-kia-carnival-pkl-/auto_ojetiny.aspx?c=A100208_115320_auto_ojetiny_fdv

Tak Ti nevím, ale koupě Karnevalu je dle mého názoru rizikem bez šance na rozumný výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carnival bude mít jednu obrovskou výhodu - vhledem k velikosti bude poměrně levná. Jiný mě nenapadá. .....

V reakci na jistě pravdivé sdělení mě napafdá ještě doplněk: Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci.

Pokud se kámošovi s*ala už jako dvouletá, co asi bude dělat ojetý kousek ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S carnivalom som jazdil len z tým novším, ročník myslím 2007 alebo 2008 ... Tiež 2,9 CRDI, avšak už tá 136 KW verzia ...

Motor išiel pekne a autu rozhodne stačil, priestor OK ... Auto bolo vo firme nové, pri odpise po 5 rokoch malo 142 tis. KM = odkupil si ho presne ten človek, čo na ňom 5 rokov jazdil a majú ho stále doma (už je to nejaký rok) ...

Ten s ním je spokojný ... Ale ako hovorím, to už je novší model ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...