Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledáme náhradu za Picassa. Kia Carnival tedy ne...


Mišak

Recommended Posts

Na kárneval jsem se ptal protože se vlezl do peněz které jsme ochotní do auta investovat.Auto beru jako spotřebku nehoním tričko ono slouží mě né já jemu.

Každopádně díky za reakce co jsem potřeboval to jsem se dozvěděl.

Na bazošu byla xsara v plzni dotažená z rakouska za 25 stím že padala do nouzaku. Majiteli jsem volal v úterý odpověď cinkni v pátek. V pátek já odjíždím na dovolenou zavolej koncem příštího týdne. Oká další pátek mi nebral telefon po smsce jen odpověď že kolega nechal auto opravit a vzal na něj zálohu...tak jsem utřel :D

Partner berlingo kango a podobné se ženě nelíbí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není vůbec otázkou nějakého honění trička, ale toho, zda se na daný střep mohu aspoň trochu spolehnout, a vzhledem k tomu, že jen blbé kompletní brzdy, tlumiče, ramena, čepy a rozvody přesáhnou pořizovací cenu několikanásobně, předpokládám, že se těmito malichernostmi nikdo moc neobtěžuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady snad nejde o to jestli někomu věřím nebo né zajel bych se nato podívat a podle toho by to vypadalo bych vzal nebo ne. Než bych vzal něco třeba s Ostravy tak si raději zajedu do čech...

Zatím jsem měl tedy štěstí Voyager(20tkč) tady s klubu 306(25tkč) pro segru 405(9,5tkč) a ani jedno se nerozpadlo :D

Auta udržujeme při životě svépomocí a prozatím jsme vše zvládli.Je pravdou že je lepší se učit na svých autech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...