Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 rallye jaké tlaky ve válcích


loki

Recommended Posts

ahoj potřebuju poradit asi před 14 dny jsem měřil tlak na válcích,zprava 7,0 bar

7,4 bar

7,0 bar

7,6 bar

vím,že rozdíl mezi jednotlivámi válci nesmí být větší než 1 bar,ale tlak okolo 7 barů se mi zdá málo ,poradí někdo.

a ještě pokud mě bude čekat repas mototu tak kde mohu koupit pístní kroužky na Peugeot 106 rallye S1,1294ccm,72kw,TU2J2

díky. doufám že se tu najde nějakej motorář a poradí mi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jiří106xs-Ta hlava je jasná,ale pístní kroužky se seriově nevyrábí, takže jen na zakázku podle pístu.

aco na spodku kromě kroužků,myslíš třeba nechat vyvážit kliku,přelapovat šály,nové ojniční ložiska. nebo jsem ještě na něco zapoměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je divný, že mají všechny 4 válce +- stejný tlaky. Většinou bývá problém v jednom nebo ve dvou sousedních. Čistě teoreticky, nemůže bejt problém s načasováním rozvodů, že by nedovírali ventili správně při kompresi? Jestli je má úvaha zvrácená tak do mě... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak měřák jsem měl profi a měřil jsem tlaky na 306 S16,protože o motor měl zájem někdo tady z fora.

Na S16 jsem naměřil 11,0-10,8-11,0-10,5 a 10min.nato rallye jsem jen tak zkusit a bylo 8,0-8,0-7,8-7,5.

Jinak je možné že rozvody jsou přeskočené třeba o zub.Od začátku co auto mám tak byl problém s výkonen mezi 2000-3000ot,ale myslel jsem že by to mohlo být tím že je tam sání z XSI,ale asi před měsícem když

jsem koupil originál hliníkové sání jsem zjistil že mám i jinou kabeláž a řídící jednoutku,tak jsem nakonec koupil celé auto a v týdnu to jdu přeházet tak se potom ozvu co a jak.

P.S kdyby měl někdo zájem tak mám doma jedno XSI navíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...