Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 rada pro Vás-oprava klimatizace


kamcax7

Recommended Posts

Kolegové, na 807mi nešla vypnout klima (stejný případ je když nejde zapnout) . Po zjišťování čím by to mohlo být jsem vymontoval ovládací panel a začal měřit. Na desce byly vymačkaný SMD mikrospínače. Nová se mi kupovat nechtěla, proto jsem spínače zakoupil v gme.cz. Jeden stojí 4 Kč!!! Oprava trvala asi hodinu a šlape to jako nový. Takže než se pustíte do oprav a výměn řídících jednotek a jiných drahých členů, koukněte na tohle. Na francouzských serverech jsem zjistil, že je to dost častá závada. Přidávám fotky. Mějte se a hodně bezstarostných kilometrů. Kamcax7. můj web pro Vás www.domacikutil.jex.cz

post-54146-14109639862777_thumb.jpg

post-54146-14109639863412_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, na 807mi nešla vypnout klima (stejný případ je když nejde zapnout) . Po zjišťování čím by to mohlo být jsem vymontoval ovládací panel a začal měřit. Na desce byly vymačkaný SMD mikrospínače. Nová se mi kupovat nechtěla, proto jsem spínače zakoupil v gme.cz. Jeden stojí 4 Kč!!! Oprava trvala asi hodinu a šlape to jako nový. Takže než se pustíte do oprav a výměn řídících jednotek a jiných drahých členů, koukněte na tohle. Na francouzských serverech jsem zjistil, že je to dost častá závada. Přidávám fotky. Mějte se a hodně bezstarostných kilometrů. Kamcax7. můj web pro Vás www.domacikutil.jex.cz

hodne dobre, ty!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...