Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VTI - olej


mara00

Recommended Posts

Zdravim,hledam nahradu za Total ineo ...zatim jsem nasel co splnuje specifikaci vyrobce PSA B71 2290 a to Shell Helix Ultra AP-L 5W-30 .

Co lejete vy do VTI motoru ?

Já bych skusil Mobil1 5w30 ESP Formula

Diskuze: https://www.oleje.cz/forum/peugeot-citroen-b71-2290-t5615.html?sid=8677bf7bc5b49cf28c019baa4069e40b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj pomsta bmw peugeotu ..to uz mi rikal primaci technik v autorizovanem servise ....ale zaclo to az tedka v 55 tis km ..treba znamej ma to same auto a total mel jen puvodni napl a lije ten shell a olej to nezere ...tak jsem se chtel optat,zdali vsici lejou total a nebo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

zaclo to zrat olej ,tak zkusim dat jinej typ pristu vymenu ..cenu neresim ..jeste normu PSA splnuje castrol magnatec 5-30

nazdar  mne to tak isto zerie  olej  1,4Vti  mal som tam  aj  Castrol 0w30   teraz  tam mam   Total  5w30  a nepomohlo....asi to  bude typicke  pre tieto  Vti  motory :(  keby  stacilo fakt  len najst ten   vhodny  typ oleja  bol by to ten   lepsi pripad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Total Ineo 5W30, 69tisíc, taky mi to žere, za ten rok (cca 8000km) doleju tak litr a půl.. bída.. nejde o ty prachy za olej, ale o ten pocit.. ale zas tam lejt něco jinýho než předepsanýho to je možná ještě o horší pocit.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...