Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nereaguje plynovy pedal 405


bezakova

Recommended Posts

405 neměla v žádné motorizaci elektronický plyn. Prasklé, vyvlečené, nebo jinak poškozené lanko, nebo čep na starších motorech. Pokud se vše hýbe až do vstřikování, nebo čerpadla. Bude problém tam. Nevěřím, podle mě lanko / táhlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem naftak, 93 rok. Mam kombika. Nevim, jestli neleze nekam luft. Mozna pridam do smesi plynu, abych dojela do servisu. Podezreni na vstrikovaci bosch cerpadlo. Poradte, poslete schemu motoru, co ma zkontrolovat. Jsem zenska, ale elektrikarka, skodu 110 jsem si opravovala sama. Moc toho nevim, ale neco zvladnu. Diky kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude v servisu pěkná cifra za opravu čerpadla. :D To by už muselo být hodně odjeté, aby to bylo čerpadlo.

Bude to nějaká blbost za pár korun. Filtr, hadice nebo trubka. Nebo pumpička, jestli je tam membránová, nebo ten balonek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerpadlo na tomhle motoru se vymění velice snadno, ale klidně bych se vsadil, že jím to nebude. Zjistí se to velice snadno, nalej si naftu do PET flašky a připoj hadici přímo do čerpadla. A uvidíš. Nebo si pro mě za mě klidně kup rovnou jiné, ale kdyby to bylo čerpadlem, nenastartovalo by to vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letitá bolest ,vycházející z konstrukce ,je vedení paliva z nádrž k čerpadlu.

jednoduché,primitivní,bez ochrany ,s omezenou životností.

Je totiž z gumy,ne třeba z plastu. Tak to zteří,mikro trhlinou bere vzduch a pak to nejde do otáček nebo nemá výkon.

Kámen úrazu je závětří pod středovým sloupkem a dál k nádrži.

osvědčená rada je ta pet flaša s naftou,jak vidíš.

Metr vedení hadice je cca stováč v každé auto sámošce.

Průhledný filtr na hadici před motorem ti udělá dokonalou diagnostiku za 35 korun ,kolik teda tečeXneteče ,jak to máš zpěněný nebo suchý ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...