Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Těchto 20 motorů obejděte v bazaru širokým obloukem


Guest StibTo

Recommended Posts

jj tak je to do jiste miry subjektivni nazor jednoho autora ci jedne redakce ale i tak predpokladam, ze na to data nejakou dobu shromazdovali a urcite by se motoru naslo vice, co se nepovedly, jen \"top 40\" uz by nebyl tolik atraktivni titulek :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a taky pověstný TSI mi tu chybí, jejich fatální rozvody jsou dneska už legenda.

http://www.autorevue.cz/ostuda-volkswagenu-s-motory-tsi-nekonci-nyni-ostrouhalo-scirocco

EDIT: Pozor, ono to má ještě jednu kapitolu!!! Tam už TSI je, stejně jako ostatní průšvihové motory od VW a že jich je!

[Edited on 8/9/14 19:06 by Stejsn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napisem to aj sem tak ako na jedno xy nemenovane forum...

systemy bosch, siemens a dokonca i delphi su v pohode. u forda boli problemy s cerpadlo vp44, ostatne je v pohode.vsetko je vec pristupu uzivatela k autu, co za palivo tam leje.. ako s autom jazdi, ake nahradne diely pouzije.vsetky dnesne moderne systemy su citlive.

tieto statistiky nemaju ziadnu vahu, mozu vsek nejakym sposobom manipulovat mienku verejnosti.  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napisem to aj sem tak ako na jedno xy nemenovane forum...

systemy bosch, siemens a dokonca i delphi su v pohode. u forda boli problemy s cerpadlo vp44, ostatne je v pohode.vsetko je vec pristupu uzivatela k autu, co za palivo tam leje.. ako s autom jazdi, ake nahradne diely pouzije.vsetky dnesne moderne systemy su citlive.

tieto statistiky nemaju ziadnu vahu, mozu vsek nejakym sposobom manipulovat mienku verejnosti.  ;)

Tak to je pěkná blbost. Ty systémy obecně v pohodě nejsou ani náhodou. Liší se mezi sebou ve spolehlivosti a náchylnosti hodně, a v řešitelnosti ještě víc, a to je pak to, co uživatel pocítí nejvíce. Co za palivo tam leje? To, co je u pumpy, překvapivě. Bláboly o \"JZD\" pumpách už jsou dávno mimo mísu, JZD mají dneska John Deery, které by špatnou naftou odpálili, a ani tzv. \"prémiová\" paliva od tzv. \"značnových\" pump nezaručují vůbec nic, vyjma napálené ceny. V této situaci mě bláboly o tom, co mohu ovlivnit tankováním absolutně nezajímají, nesmí mi do domu sráč, který se vysype při tankování u normální pumpy, a nesmí mi do domu sráč, u kterého výrobce neuvolnil díly pro repase nebo je uvolnil za totálně nesmyslné ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...