Jump to content

Těchto 20 motorů obejděte v bazaru širokým obloukem

Guest StibTo
 Share

Recommended Posts

jj tak je to do jiste miry subjektivni nazor jednoho autora ci jedne redakce ale i tak predpokladam, ze na to data nejakou dobu shromazdovali a urcite by se motoru naslo vice, co se nepovedly, jen \"top 40\" uz by nebyl tolik atraktivni titulek :) ...

No a taky pověstný TSI mi tu chybí, jejich fatální rozvody jsou dneska už legenda.

http://www.autorevue.cz/ostuda-volkswagenu-s-motory-tsi-nekonci-nyni-ostrouhalo-scirocco

EDIT: Pozor, ono to má ještě jednu kapitolu!!! Tam už TSI je, stejně jako ostatní průšvihové motory od VW a že jich je!

[Edited on 8/9/14 19:06 by Stejsn]

napisem to aj sem tak ako na jedno xy nemenovane forum...

systemy bosch, siemens a dokonca i delphi su v pohode. u forda boli problemy s cerpadlo vp44, ostatne je v pohode.vsetko je vec pristupu uzivatela k autu, co za palivo tam leje.. ako s autom jazdi, ake nahradne diely pouzije.vsetky dnesne moderne systemy su citlive.

tieto statistiky nemaju ziadnu vahu, mozu vsek nejakym sposobom manipulovat mienku verejnosti.  ;)

napisem to aj sem tak ako na jedno xy nemenovane forum...

systemy bosch, siemens a dokonca i delphi su v pohode. u forda boli problemy s cerpadlo vp44, ostatne je v pohode.vsetko je vec pristupu uzivatela k autu, co za palivo tam leje.. ako s autom jazdi, ake nahradne diely pouzije.vsetky dnesne moderne systemy su citlive.

tieto statistiky nemaju ziadnu vahu, mozu vsek nejakym sposobom manipulovat mienku verejnosti.  ;)

Tak to je pěkná blbost. Ty systémy obecně v pohodě nejsou ani náhodou. Liší se mezi sebou ve spolehlivosti a náchylnosti hodně, a v řešitelnosti ještě víc, a to je pak to, co uživatel pocítí nejvíce. Co za palivo tam leje? To, co je u pumpy, překvapivě. Bláboly o \"JZD\" pumpách už jsou dávno mimo mísu, JZD mají dneska John Deery, které by špatnou naftou odpálili, a ani tzv. \"prémiová\" paliva od tzv. \"značnových\" pump nezaručují vůbec nic, vyjma napálené ceny. V této situaci mě bláboly o tom, co mohu ovlivnit tankováním absolutně nezajímají, nesmí mi do domu sráč, který se vysype při tankování u normální pumpy, a nesmí mi do domu sráč, u kterého výrobce neuvolnil díly pro repase nebo je uvolnil za totálně nesmyslné ceny.