Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přívod vzduchu do kabiny - něco v něm chcíplo


Speedy306

Recommended Posts

Zdravím, prosím o radu. Něco nám v Chorvatsku vlezlo někam do přívodu vzduchu do kabiny a to je hroznej smrad a v Peugeotu nám řekli, že leda rozdělat celou palubovku. Nemá te někdo radu, či osobní zkušenost s tímto problémem?

Zkusil jsem oddělat pilový filtr, ale to nic a tak jsem si říkal, kde je přívod vzduchu do auta, jestli někde tam to nemůže být, prosím prosím o radu co s tím, v tom se nedá jezdit:) ... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zábřeh? S prosbou o okamžité řešení?

Anebo sám... - detektivně zjistit, kam mohlo něco vlézt, podle smradu určit, např. pomocí klapka vnitřní cirkulace. Ale pokud je pylový filtr v pořádku, tak to bude zvenku. Leda že by myš vlezla do interiéru a byla např. pod sedačkou.

Jak ti to mohlo vlézt přes pylový filtr? To bude někde jinde zalezlé. V sání motoru?

Ještě pan Surala v Nové Hradečné... Nebo auto Fajt Olomouc. Nebo i ten vrakáč v Křelově, taky tam rozebírají auta...

[upravil dne 8.9.2014 12:08 od P607Olda]

[upravil dne 8.9.2014 12:09 od P607Olda]

[upravil dne 8.9.2014 12:32 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych udělal? Zajel bych do servisu a tam to rozebíral na dvoře. Servisák ti jen řekne, zda je to nacvaklé, nebo přišroubované, a rozebírat budeš sám. Protože podle tvého vyjádření usuzuji, že si na to úplně sám netroufáš, jinak bys to rozdělal a neptal by ses tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Taky jsem kdysy pátral co mi to voní-smrdí v 406 v sedánku,před deseti lety kdy to byla moje první 406 , rozebral jsem všelico a nakonec v přivodní hadici sání před airboxem jsem objevil granule a to náhodou když jsem do ní posvítil baterkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...