Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výdrž baterie u 2,0HDI


olda

Recommended Posts

Mi ted taky odešla v 407 baterka 8 roku stara original,exide premium a varta silver jsou dobre ale určitě ne jako original,ja kupoval 75ah 800a nejsilnější co maji v nabidce v peugeot ticihy za neskutečnou cenu 2200kč jinak 3200kč :)

Takže byt tebou bych počkal až odejde nebo už bude chytat špatně a dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je baterka už načatá a nejezdíš vyložené dálky, tak občas dobít musíš.

Jinak výdrž záleží opravdu na mnoha faktorech, já třeba jezdím do práce 6km a když se narodil malej, tak kromě téhle cesty a ježdění do ještě mnohem bližšího obchodu auto moc jinam nejezdilo. Výsledek - po 3 letech už byla baterka fest načatá a nebýt mírné loňské zimy, už jsem ji vyměnil.

V ZX je baterka ještě mladší, ovšem s nájezdem 2000Km ročně v režimu výše (opravdu občasný provoz) musím občas dobíjet a podle mě už to má baterka taky dost za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já loni měnil AKU v obou školních škodovkách - první byla rok 2005, druhá 2007 - obě preventivně. U svého auta bych je asi ještě neměnil, ale neumím si představit, že bych ráno volal rektorovi: \"Pardon, pane rektore, přijedu pozdějc, páč jsem nenastartoval\" - mmch. já to neplatil.

[upravil dne 9/9/2014 14:16 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...