Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupe otáčkoměr..


razor

Recommended Posts

Není to podle převodovky... I některý automaty to mají do 8 000.. Je to prostě divný.. :bojim

ChouLu: Vytočil jsem to i za těch 8 000 (skoro do míst kde by mělo být 9)... Při Rychlosti cca 280 na tachometru...

Ale zase je fakt, že už mám třetí motor, ale ten už si šetřím... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt.. podle tachometru ano.. bylo to přetočený uplně mimo tu stupnici na tacho.. a otáčky bylo jakoby na 9 000 .. Taktéž mimo.. Reálně to ale samozřejmě 280 nebylo. GPS měřák nemám, takže kolik to opravdu jelo nevím, ale každopádně dost.

No ale to je jedno, podstatný je to proč maj ty otáčkoměry jiný.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: 265 dle GPS. Jenže 2x Motor KO a jeden pořád na stojanu - nemám na to čas. Taky to mám zase zpět připraveno na \"seriový stav\"... Max je běžně podle auta 230, 240, pak se tomu moc nechce, ale když je místo a čas :)

Ten otáčkoměr do 7mi je u dvoulitru...

P.S. Kopeček pomáhá :D

[upravil dne 11/9/14 08:15 od rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u Coupe vadí, že má hodně krátký převody. Na to, že to je 3,0, tak na 5ku při 100 km/h to točí až moc vysoký otáčky, ted z hlavy nevím, ale snad 2500?? :myslim Proto jsem teď u 17\" kol dal větší gumy 215/50, abych aspoň malinko \"uměle\" dal těžší převod.

Kámoš má ted 4 dny novýho Rapida 1,2 TSI s 5tikvaltem, ne že by mě to nějak oslovilo, ale na 5ku to točí při 100 km/h chlup přes 2tis. ot. a to je opravdu na dálnice lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, navíc to podle masterjj neúměrně topí kvůli spalování chudší směsi, takže kolem a kolem to hnát může mít za následek poruchu. Oddělat motor při víkendech na okruhu dvakrát za sebou (olej 10W60, tlaky ok, olej tlak ok, nový chladič, olej čerpadlo a vana renault sport, výměník olej voda koncernVW, jak vyskočila teplota tak depo) není normální, to potvrzuje pár známých co tam jezdilo se srovnatelnou alfou, fordy a bmw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...