Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grillmasters 20.9.2014 nájezd od 15 hod


Scratch

Recommended Posts

Minimaxa: Myslím, že by ses divil, co všechno sním :roll

Ke snídani si musím schovat pár jednotlamek.. No to abych je začla vytvářet dostatečně dopředu a vymyslet, kam je dát, když jich bude tolik :myslim Ještě že máme dvě auta .. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime, ty jsi si uměl vybrat. Zůza podle toho co píše je pomalu ideální žena. Sice jinamo pomalu, protože jinak by to už pak byl chlap, ale i tak klobouk dolů. Ale uvidíme jak se projeví pak. Třeba se jen kasá.:D:D:D

Jinak hlásím, že nikoho nezalehnu, protože budeme mít v autě lůžkovou úpravu, takže pokud mě někdo vyvede včas ven a nasměřuje správným směrem a já to auto neminu, tak budeme spát tam.

Už se těším, dříví nemám, ale přivezu nějaké uhlí, pokud to děláte i na tom. Pití a něco na zub snad také vykouzlím.

Ale co hlavně potřebuji, je nějaké místo k sezení, protože jsem stále taky ještě o fofrklackách.

Těšíme se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK ja tam pripravim koutek pro invalidy. Nekde mezi krovim na curani a a grilem.))) Pivo se Vam hold bude muset nosit.

Hlavně, když tam nebudu sám. My už si s Jirkou nějak vystačíme. A když bude nejhůř tak i to pití nějak zvládneme. Ale nebojím se, Ty jsi taková milá, starostlivá, ošetřovatelka, takže ho určitě nenecháš na suchu. A já se nějak přiživím.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...