Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ubytování a restaurace v Olomouci


MilanF1

Recommended Posts

Klubáci, prosím o radu.

18. října pořádám sraz v Olomouci. http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=505

Jelikož to nemám blízko a někteří ze zájemců o tento sraz také ne, rád bych přijel už v pátek večer. Posedět někde v restauraci a pak někam složit hlavu. Jde ten jen o jednu noc z pátku na sobotu.

Máte někdo nějaký tip? Nejlépe aby to nebylo daleko od Olomouc City.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po odejmutí zadních sedaček je tam 160 cm místa, napříč více, dá se vyspat (na jednu noc stačí i zadní sedačky, jsou měkké). Ale to není účel této diskuse.

Chce to něco za normální cenu, netřeba žádný luxus, prostě aby bylo kde složit hlavu na jednu noc s tím, abychom v sobotu ráno nemuseli příliš cestovat do Olomouc City.

Ta ubytovna mě zajímá, dalo by se o tom uvažovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: U Drápala to funguje.

A jinak, nevím v Olomouci jsem v hotelu nikdy nespal, ale když si prodloužíš o 30km cestu, tak tě ubytuji doma ;)

Ještě mě napadlo, že na kolejích by teoreticky mohla být možnost přespat.

[Edited on 6/9/14 23:38 by Almanil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zrovna jsem to chtěl napsat. Zavolejte si a zeptejte se na kolejích UPOLu. Nejsou teda hned u Olomouc City (Neředín, nebo U Sportovní haly), ale to není asi nic.

http://www.skm.upol.cz/verejnosti/

Hotely neznám, ale můžu se poptat.

Dobré restaurace jsou jen v širším okruhu centra. Drápal funguje, ale jméno pracuje spíš proti lidem, často je nemožné se tam dostat. Pokud chcete dobře udělané zajímavé jídlo, tak doporučím Plán B. Nebo Blues Rock Café.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...