Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadni třmen oprava


hanypipo

Recommended Posts

Hoj, takže ... ten co to fotil, to dokonce seřadil tak jak to má přijit složit čili očísloval jsem ti to pro sichr ale je tam toho více co by se mělo vyměnit, když už se to dělá

repasxloer.jpg

Máš-li celou opravnou sadu, která vypadá co se složení týče takto

brzdyvhqfg.jpg

Postup

1. sudnáš tesnění ze středu pístku (na fotce označeno šipkou) a změníš za nové , je to vespod na obrázku takový maličký kroužek, je na tom nasazen

2. na střed pístku postupně nasadíš vše jak vidíš na obrázku očislováno od 1-5

tzn.ložisko na střed pístku (čili úplně dolů na ten kulatý hrot ve kterém je závit) na něj vložíš placatou podložku, na ní vložíš tu placatou pružinku (jsou v ní takové 3 mini důlky či tečky jak chceš a úplně nahoru příjde taková ta vykrojená pičovinka a vložíš to celé do toho válečku(pístku) a zajistíš to tou sekerovkou

toť složení pístku

dále se vrhneš do složení třmenu a to tím že to co vidíš na levé straně obr. vložíš zpět do třmenu dle šipek tím lesklým závitem směrem dovnitř a něj pak budeš montovat ten pístek ale až potom co dáš novou manžetu a těsnící kroužek.

Hergot takhle přes obrázky to jde ztěžka vysvětlit, musel bych ti to ukázat na živo.

Dneska jsem celý den v Bohumíně ale zítra budu v garáži, tak bych ti to mohl eventuálně někam přijet ukázat.

[upravil dne 6/9/14 11:00 od Tony Stark]

[upravil dne 6/9/14 13:04 od Tony Stark]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc děkuji za všechny odpovědi třmen je složen a namontovan to co jsem potřeboval vědět jsem se dozvěděl a popis je velice dobře napsan takže s pochopenim nebyl problem a stou gumičkou neboli guferkem to jsem si odvodil od jinych současti ktere maji gufera:potlesk

[upravil dne 8.9.2014 08:18 od hanypipo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...