Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servo peugeot partner 2007


misa.t

Recommended Posts

Zdar chlapi,

mám na vás dotaz ohledně serva řízení u partnera. Před nějakým časem začalo blbnout, při plném otočení volantu jakoby vypadl posilovač a já jel v zatáčce furt rovně a nemohl jsem volant vpodstatě otočit. No ale udělalo to tak max. 1x za měsíc. Ale byl jsem v servisu s nějakejma kravinama a tak jsem jim povídal, ať se na to mrknou... proběhla diagnostika a výsledek byl ten (byť diagnostika nic neukázala), že by to mohlo být čerpadlem. Tak tam dali repas. No vyjel jsem od nic a vpodstatě posilovač nefungoval. Tož nevím, co tam s tím pochrastili, ale bylo to asi tak o milion procent horší. Dojel jsem domů - v servise už totiž za mnou zavřeli - doma jsem si sundal ještě popelnici, bo jsem to nedokázal otočit a pročítal celý večer zdejší fórum.

No a nějakej chlápek tady měl podobnej problém, vyřešil to výměnou pojistky v motoru (nebyla prasklá, ale ty packy takové ožehlé, takže prej teoreticky se přes to nedostával plný proud a proto ve velkým zatáčení posilovač vypadl), No a světe div se, docela to pomohlo, v podstatě od té doby dobré.

Nojo! Jenže dneska bum - a volant nejde točit (zhruba 2 měsíce po výměně té pojistky)...

Tož, pánové, napadá vás, co s tím? Budu moc vdečný za každou radu. :myslim

Jo a pardon, jestli už to tady někde je, já tu neumím úplně dobře hledat...

Díííík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nejde do serva (čerpadla) proud, takže zkontroluj všechny kontakty na které se dostaneš--v první řadě kontakty na baterce, ukostření minus polu na karoserii a motoru, pojistky zkus i překlemovat, kontakty na servu atd., pak už asi servis s diagnostikou :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že nám tady po vesnici běhá spousta kun - jedna překousala i nějaké kabely a pak mi svítilo na desce ABS.

No počkej co to je ten volně dostupný svazek i ...? Kde to tam najdu?

ozzy56: No právěže po zkušenostech ze servisu bych si to rád našel sám.

Chlapi dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prehriate kontakty na poistke sú dôsledok poruchy nie príčina.

čerpadlo je pridreté,berie veľký prúd a preto sú kontakty na poistke prehriate.Určite budú teraz odpálené aj na čerpadle a čerpadlo súce na repas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ozzy56 - Nemysli si, určitě bych v servisu reklamoval, několikrát už jsem to udělal. Nicméně, měnili mi čerpadlo, které kapalo, a to bylo ok. Tu závadu s vytuháváním volantu neřešili (respektivě mysleli, že ji vyřeší čerpadlo, očividně ne, ale co chceš teda reklamovat?)

Chlapi, zvláštní věc - jak začalo pršet a být hodně vlhko, úplně to přestalo. Takže se nabízí otázka, jestli to nemůže být nějaký bordel v kabelech. Jak by jste se tvářili na tlakové čidlo? Mohlo by to takhle blbnout? :myslim

DÍKY za info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...