Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím adresu nebo telefonní číslo na Michal-OL


Pepito

Recommended Posts

Nemáte někdo adresu nebo telefonní číslo na Michal-OL?

Udává,že bydlí v Doloplazech okr. Olomouc nebo někdy Mohelnici.

Podle mailové adresy se asi jmenuje Michal Kárník.

Už půl roku mi dluží nějaké peníze a naposledy se mi ozval začátkem května s tím,že mi je do měsíce dá a už se neozval.

Děkuji předem za jakékoli info :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ho uvedené nemá, ale to už jsi asi zjistil sám. Zkus tedy zavolat na 1188 - taky jsem takto zjistil číslo na známého, které jsem ztratil. Pokud má mobil na paušálu, nebo pevnou, tak ho najdou. 100%-tní to ale taky není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sory za OT :xvul , ale ty když znáš jeho jméno a přibližnou adresu , tak stačí zavolat a oni ti poskytnou číslo ? :myslim

Ano, pokiaľ ho nemáš utajené :)

Preto teda dopísal formulku, že sto percentné to byť nemusí. Ale je tam šanca, pri ktorej by sa to dalo vyskúšať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale podľa mňa, stačilo troška googliť :)

Toto samozrejme nemám overené, ale presne to odpovedá tomu, čo tu má popísané, aj jeho bydliskám:

Michal Kárník

Narodený 01.02.1981

bytom: Mohelnice, Na příkopech 232, PSČ: 783 56

Adresa doručovania: Doloplazy 232, PSČ: 783 56

Inak, už nejaké problémi s platením mal:

http://www.isir.info/isir/spis/104666/A/Michal-Karnik/doc/6082347

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale podľa mňa, stačilo troška googliť :)

Toto samozrejme nemám overené, ale presne to odpovedá tomu, čo tu má popísané, aj jeho bydliskám:

Michal Kárník

Narodený 01.02.1981

bytom: Mohelnice, Na příkopech 232, PSČ: 783 56

Adresa doručovania: Doloplazy 232, PSČ: 783 56

Inak, už nejaké problémi s platením mal:

http://www.isir.info/isir/spis/104666/A/Michal-Karnik/doc/6082347

A já myslel,že jsou tady mezi námi jen poctiví a rovní pežoťáci :myslim:bojim:mad::papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já myslel,že jsou tady mezi námi jen poctiví a rovní pežoťáci :myslim:bojim:mad::papa

Naivko - na fóru s 20 000 registracemi a s návštěvností jakou toto fórum má je prostě pravděpodobnost, že na razíš na vyčuranýho hajzlíka, velice vysoká - třeba já jsem všech hajzlů futrál (jen se to o mně zatím moc neví) :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito nebuď najivní

tohle forum dávno není klubem s partou kamarádů, kteří se vesměs znali

Lety se z toho stal tak trošku moloch, který nahrává různým vykukům ku obohacení se na úkor ostatních. To je jejich modus operandi.

Ví moc dobře, že jsme parta, která si věří, posílá peníze napřed a spoléhá jen na to, že člověk \"z klubu\" není parchant

Jestli jde o ty nepoužitý elektrický kamna, tos mu je poslal jen tak, ne na dobírku nebo aby si on pro ně přijel a hned je vyplatil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jde o ty nepoužitý elektrický kamna, tos mu je poslal jen tak, ne na dobírku nebo aby si on pro ně přijel a hned je vyplatil?

Předal jsem mu je osobně a domluvili jsme se na třech splátkách kdy mi při předání dal jednu splátku s tím,že mi ty další dvě splatí do dvou měsíců. :roll

\"No zájem by byl ale momentálně na ně nemám finance, platil jsem servis na auto a docela mne vycucala cena oprav.\" Citace Michala-OL.

Pak se ještě vymlouval,že leží v nemocnici a později,že pracuje v Německu... :blicismajlik:papa

[upravil dne 5/9/14 20:32 od Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hlavně nechápu že jim to za těch pár stovek stojí, udělat si tady ostudu a už se potom nemoct ukázat, jen pod novou registrací. A přitom má 199 příspěvků, to už se dá počítat s tím že bude fér, holt čas od času se člověk spálí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...