Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"zamrzá" netbook


oddie

Recommended Posts

Jedno z mých EEE 901 mi dělá nepříjemnou věc, \"zamrzá\". Prostě se zasekne, nereaguje na nic, na obrazovce zůstane vše bez jakýchkoliv hlášek, akorát to přestane reagovat na myš i klávesnici a pomůže jen natvrdo vypnout. Máte někdo tip, co by to mohlo způsobovat? Z HW tady mám veškeré díly, takže výměna není problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhni speedfan na sledování teplot nebo rovnou OCCT na otestování v zátěži (ukazuje taky teploty).

Když se nic nepřehřívalo, tak byl vadný SSD disk, wifi a parkrát i touchpad - zpusobovalo to pády nebo ani nenajel.

Ve správci uloh ti neběží něco na pozadí co užírá hodně výkonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě stopro grafika a to jsem nemusel číst ani to o tom externím monitoru...

Edit: kdyby se přehříval procesor, tak se PC obvykle restartuje s!m od sebe, ale pokud se nerestartuje, ale zamrzne (nejde ovládat žádná periferie jako klávesnice či myš) a větráky se točí, tak to bývá skoro vždy grafikou. Zkusil bych nejprve rozebrat a vyčistit, případně přepastovat chladič GPU, pokud není chlazení na pevno přilepeno. EEE901 jsem nikdy rozebrané neměl a ani na své 904HA jsem si ještě čas neudělal. :mad: ale mě to frčí jako víno i po těch letech. :super

[upravil dne 6.9.2014 00:06 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...