Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

American Day Luštěnice


Recommended Posts

Kdo nebyl - prohloupil. Ameriky v areálu se daly určitě počítat na sta kusů - nejvíce mně zaujaly samozřejmě \"křižníky\" z 60. - 70. let, ale i sekce \"sportovních\" Mustangů a Corvett stála za vidění. Uchvátilo mně muzeum, kde krom amerik byla i auta evropská (pro mne nejzajímavější Fiat x1/9, Fiat 500 kombi kolem roku 1960, Ford capri cabrio ...) a hlavně monstrózní sbírka automodelů (určitě přes 1000 ks) seřazená podle měřítek i podle značek (Peugeot měl celkem hezkou vitrínku).

Velká zábava byla jízda zručnosti - slalom téměř 6ti metrových oblud s těměř 9ti litrovými motory je super divácký zážitek

Jdu se probírat fotkama, odkaz pak doplním

P.S.

Za rok určitě jdu znovu - možná bych pouvažoval spáchat tímto směrem (muzeum) i výjezdní výlet klubových zájemců

[upravil dne 6/9/2014 17:54 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byli jsme taky , trošku zklamanej, žadnej escalade, nebo navigator , a na ty jsem se těšil nejvic kor na ty na 26-32\" chrom kolech a uplne nej s ružicema :D

fotky už smažím na rajský

[upravil dne 6/9/14 19:09 od Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to měl jednodušší

Těšil jsem se na \"koráby silnic\"

Viděl jsem \"koráby silnic\" a zaujala mně sportovní sekce, od které jsem to nečekal

+ bonusy ve formě stovek automodelů, hezkého zážitku při sledování jízdy zručnosti ....

Za mně prostě spokojenost. Jak víš, mám rád originály a proto mně nějaký 32´´ chromy nechávají úplně chladným. Tohle holt byl sraz USA CARS, nikoli ťunink - byť teda několika jsem si tam také všiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...