Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SEVERNI MORAVA --- 1 1 ---


Guest ZILA

Recommended Posts

Vzhledem k tomu že my bylo řečeno at nato NESERU jak sme se nejak dohodly na datu a to jest ----19.11.2005----tak jestla bude zajem se zase sejit ? Dejte to prosim navjedomy at to dame na tu spravnu uroven jaka byla tet v sobotu 15.10.05. To jsem byl fakt překvapenej a rád a rád bich kdyby to tak i zustalo s takovouhle učasti :D :D :D :D :D

tak a ješte mapka

SRAZ.gif

[upravil dne 17/10/05 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

Vzhledem k tomu že my bylo řečeno at nato NESERU jak sme se nejak dohodly na datu a to jest ----19.11.2005----tak jestla bude zajem se zase sejit ? Dejte to prosim navjedomy at to dame na tu spravnu uroven jaka byla tet v sobotu 15.10.05. To jsem byl fakt překvapenej a rád a rád bich kdyby to tak i zustalo s takovouhle učasti :D :D :D :D :D

pokud to pude, tak bychom zas dojeli...:papa

třeba už bude na parkálu sníh:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo po te co jsem se docetl jaky to bylo na tomhle srazu tak to rozhodne prijedu musim si to zapsat do kalendare abych neco nenaplanoval konecne bych se chtel totiz podivat na nejakej sraz... a rozhodne na to neser uvidis ze se to zacne rozjizdet a bude tam cim dal vic lidi...

JSEM PRO ABY TEN SRAZ BYL.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: ZILA

Vzhledem k tomu že my bylo řečeno at nato NESERU jak sme se nejak dohodly na datu a to jest ----19.11.2005----tak jestla bude zajem se zase sejit ? Dejte to prosim navjedomy at to dame na tu spravnu uroven jaka byla tet v sobotu 15.10.05. To jsem byl fakt překvapenej a rád a rád bich kdyby to tak i zustalo s takovouhle učasti :D :D :D :D :D

pokud to pude, tak bychom zas dojeli...:papa

třeba už bude na parkálu sníh:D:D

Že by jsem taky dojel. :myslim:aut:myslim

A že by jsem dovezl kužely a nějakou novou ptákovinu. :D:D:D

[upravil dne 19/10/05 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZILA, MUSÍ SE TO ALE UŽ DOMLUVIT KONKRÉTNĚ I S ČASEM.

Takže navrhuji: sobota 19.11.2005, čas 13:00 hodin u Olešné (vodní nádrž) vedle Frýdku - Místku (jako minule, vzadu na parkovišti).

Navrhuji to o hoďku dříve, je to už po změně času.

[upravil dne 19/10/05 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jste ochotni na přištim srazku se složit po častce 20 kč pro vyteže damske a panske souteže ve svalomu mam možnost sehnat POHARY

E022_v.jpg

jestli jo tak dejte to vedet jestli ne tak neeeee :myslim

ale dvacka neni ani malo ani moc !

Ja taky platil učet za nekoho kdo odjel ze srazu a nestežuju si :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

jste ochotni na přištim srazku se složit po častce 20 kč pro vyteže damske a panske souteže ve svalomu mam možnost sehnat POHARY

E022_v.jpg

jestli jo tak dejte to vedet jestli ne tak neeeee :myslim

ale dvacka neni ani malo ani moc !

Ja taky platil učet za nekoho kdo odjel ze srazu a nestežuju si :D

Já dám a rád. I 40,- :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

taky bych nebyl proti, dobrej nápad

...avšak když se zamyslím:myslim (au to bolelo...), neměli by na takovýhle věci právě sloužit poplatky za řádné členství??

To by potom řádní členové byli hodně v nevýhodě, nebo jediní účastníci závodu. Na dráze necháš obvykle kus pneumatik, který tě vyjde dráž než jen 20,-. (aspoň mě :myslim) Ber to jako startovné. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Tommy306

taky bych nebyl proti, dobrej nápad

...avšak když se zamyslím:myslim (au to bolelo...), neměli by na takovýhle věci právě sloužit poplatky za řádné členství??

To by potom řádní členové byli hodně v nevýhodě, nebo jediní účastníci závodu. Na dráze necháš obvykle kus pneumatik, který tě vyjde dráž než jen 20,-. (aspoň mě :myslim) Ber to jako startovné. :D

o tu dvacku mi vůbec nejde...

myslel jsem to tak, že třeba řádní členové by zaplatili 20,-, \"neřádi\" 30,-. třeba....aspoň by to motivovalo k tomu, aby se víc lidí stalo řádnými členy...

protože jsem dal 3 kila za členství a mám z toho akorát tlustší peněženku od nějaký modrý kartičky:D:D

jinak ty poháry vypadají slušně a za slušnou cenu, ale na kolik přijde třeba vyrytí nějakýho textu, třeba \"Za 1. místo ve slalomu...\"??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...