Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SEVERNI MORAVA --- 1 1 ---


Guest ZILA

Recommended Posts

Tak jsem ráno vyrazil z Prahy na OV sraz, ale za Humpolcem jsem viděl dost ošklivé sklouznutí osobáku, který mě v odhadem stošedesátce předjížděl (naštěstí to na dálnici udržel), do toho jsem se z rádia dozvěděl o vzpříčeném kamionu na 130 km a důsledkem toho prý byla kolona delší než 7 km no a nakonec někde u Brna opět na dálnici 2 smr?áky (opěr rádio IMPULS) - a tak jsem si zcela srabácky řek:

Medvěde, co když Tě nějakej debil na letňákách nebo idiot myslící si, že v listopadu se jezdí jako v srpnu, bude chtít sundat z dálnice a vzít s sebou na návštěvu do věčných loviš? - máš tohle za potřebí?????

A proto jsem se na Vás vybodnul - takže sorry, někdy příště v lepších časech

[upravil dne 19-11-05 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak jsem ráno vyrazil z Prahy na OV sraz, ale za Humpolcem jsem viděl dost ošklivé sklouznutí osobáku, který mě v odhadem stošedesátce předjížděl (naštěstí to na dálnici udržel), do toho jsem se z rádia dozvěděl o vzpříčeném kamionu na 130 km a důsledkem toho prý byla kolona delší než 7 km no a nakonec někde u Brna opět na dálnici 2 smr?áky (opěr rádio IMPULS) - a tak jsem si zcela srabácky řek:

Medvěde, co když Tě nějakej debil na letňákách nebo idiot myslící si, že v listopadu se jezdí jako v srpnu, bude chtít sundat z dálnice a vzít s sebou na návštěvu do věčných loviš? - máš tohle za potřebí?????

A proto jsem se na Vás vybodnul - takže sorry, někdy příště v lepších časech

[upravil dne 19-11-05 Medvěd]

myslím, že za tento důvod tě nikdo neukamenuje, s těma kolonama bys tam stejně možná dorazil až na konec...:D

já jel dneska do tý Soboty a po cestě jsem mezi 4. a 5. hod. potkal dvě auta na střeše. Jedno u Detvy a druhý u Lučence...:bojim:bojim:o

...mě ta cesta kromě benzínu stála asi novej nárázník, potkal jsem jednoho zku...nýho zajíce a prakticky mi rozstřelil ten spodní spojler:grr:grr...naštěstí minul mlhovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Pinďa

Tak jsem se konečně dostal k PC, ale pořád nic jak dopadl sraz SEVERNI MORAVA --- 1 1 ---.

(když už jsem se nemohl zůčastnit - :bojim:grr:( )

[upravil dne 19/11/05 Pinďa]

doufám, že tam někdo měl fo?ák a hodí sem fotky...:myslim:mrk

Na to taky čekám!!!!!!!!!!! :D:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se vrátili ze srazu a musím říci, že to bylo :super. Fotilo se i natáčelo, nálada byla móóóc dobrá. :mrk Sešli jsme se v počtu 9 aut (aspoň myslím) na nádherně zasněženým parkovišti. Kužely jsme neměli, tak byli nahrazeny kyblíkama. Jeden jsem hned při první testovací jízdě zrušil :roll ale to byl naštěstí ten největší incident, ke kterýmu došlo :) Vzhledem k tomu, jak moc se tam řádilo se až divím. :o Parkoviště bylo tak akorát. O metr menší, tak se spousta aut z těch příkopů nevyhrabalo :D. Určitě se tam příště zase objevíme. :papa :papa :papa

P.S.: Kdo tam nebyl, má čeho litovat. Zila je super nadšenec a dobrej organizátor. ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak jsem ráno vyrazil z Prahy na OV sraz, ale za Humpolcem jsem viděl dost ošklivé sklouznutí osobáku, který mě v odhadem stošedesátce předjížděl (naštěstí to na dálnici udržel), do toho jsem se z rádia dozvěděl o vzpříčeném kamionu na 130 km a důsledkem toho prý byla kolona delší než 7 km no a nakonec někde u Brna opět na dálnici 2 smr?áky (opěr rádio IMPULS) - a tak jsem si zcela srabácky řek:

Medvěde, co když Tě nějakej debil na letňákách nebo idiot myslící si, že v listopadu se jezdí jako v srpnu, bude chtít sundat z dálnice a vzít s sebou na návštěvu do věčných loviš? - máš tohle za potřebí?????

A proto jsem se na Vás vybodnul - takže sorry, někdy příště v lepších časech

[upravil dne 19-11-05 Medvěd]

To se Medvěde vůbec nedivím, včera to opravdu bylo na cestách jak o život…

Dneska to nebude o nic lepší, takže raději nevyjíždět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, bylo to fakt SUPER :super:super, akorát mě mrzí, že mi úplně o kousíček utekl ten krásný pohár :(. Tak musím na příště pořádně trénovat a třeba to konečně vyjde. Prostě T16 je trošku větší autíčko, než to moje a já na něj nejsem zvyklá, neb jsem ho řídila včera poprvé. Ale přece není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. :D:D:papa

[upravil dne 20/11/05 Aluška]

[upravil dne 20/11/05 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omluva------ FOTKY BUDOU PROSIM O STRPENI /// BLBNE MY FOTAK ASI NASTYDLEJ /// :D:D:D

A DOKONCE JESTLY SE TO POVEDE BUDE I MOŽNO SE KOUKNOUT NA KRATKE VIDEO TIMTO DEKUJU KAMERAMANOVI :D:D:D:D:D

[upravil dne 20/11/05 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

omluva------ FOTKY BUDOU PROSIM O STRPENI /// BLBNE MY FOTAK ASI NASTYDLEJ /// :D:D:D

A DOKONCE JESTLY SE TO POVEDE BUDE I MOŽNO SE KOUKNOUT NA KRATKE VIDEO TIMTO DEKUJU KAMERAMANOVI :D:D:D:D:D

[upravil dne 20/11/05 ZILA]

Už jsem se divil, co se děje, že tak dlouho nic. :D Taky jsem na ně zvědavej :o Jinak následky toho překvapení, když jsem ve Frýdku vyskočil z auta v teniskách do 15 cm vrstvy sněhu nesu zatím jen s rýmou. Uvidíme, jak se to vyvrbí dál. :myslim Kéž by zůstalo jen u té rýmy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO JAKO MNE SE TY POHARY PAČIA

000_1556.JPG

DOUFAM ŽE VAM TO TAKTO STAČI NEJSEM PROFIK

000_1558.JPG

JAKO VIHERCE Z PANU SI ODVEZL -- DODO -- POHAR DO BRNA

000_1560.JPG

A POHAR PRO DAMY ZUSTAVA V OSTRAVE :D dik :D -- DANČE --:D cenu předava LEXA

000_1562.JPG

ALESPOŇ JEDEN :D:D:D:D:D:D:D:D :roker

[upravil dne 21/11/05 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pinďa

Tak zase vyhrál učitel autoškoly!!!!! (dle první fotky). :super:D:super

Sice jsem vyhrál, ale v těch podmínkách, co tam byli se nemám čím chlubit. :mad: Regulerní by to bylo, kdybych mohl nějak odpojit zadní náhon. 4x4 se zimníma dobrýma pneumatikama se jezdí mnohem líp, než se sebelepší \"dvoukolkou\". :myslim:D

[upravil dne 21/11/05 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...