Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bude to 100% za "papíry"?


Medvěd

Recommended Posts

Véna - podle toho, co jsem si v tomhle vlákně přečetl to cítím asi podobně. Každopádně ale každýho \"normálního\" by ten první odchyt asi velice rychle \"umravnil\", nechat se čapnout 2x na 300 km cestě může jen IDIOT (kór když měl času dost - odjížděl prý z Prahy v 6 ráno a v Přerově musel být do 9.30, což se dá i zcela předpisovou jízdou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujímavé :)

Ak to bola iba pokuta = je z toho vonku. Ak to bola kaucia = max. čo sa mu môže stať, že bude mať zákaz riadenia v ČR ...

Proste Česká polícia nemôže občanovi iného štátu VP odobrať ... Tak ako SK polícia nemôže odobrať VP Českému občanovi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma nejake doklady o zaplaceni ? pokutove bloky ? tam by mel byt uveden presny paragraf, za co byly ulozeny, pak lze diskutovat, co ho ceka.

bez znalosti toho, jak danou vec hlidky kvalifikovaly a zaprotokovaly je to diskuze zcela zbytecna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné bločky jsem neviděl - ale je možný, že někdo jinej jo (já jsem místo cpaní se v chumlu a poplácávání \"hrdiny\" po zádech seděl u stolu a přemýšlel co by mi kdo musel dát, abych PRACOVNĚ jel tak, že bych riskoval ztrátu ŘP a tudíž se znovu ocitl na pracáku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týká cizinců a bodů.. pokuta se jim uloží do systému, pokud je bodový přestupek, tak se mu přidělí body a je docela možný, že se vyboduje, aniž by to věděl. Pak zde dostane zákaz řízení a při další kontrole, když ho chytí za volantem, pošlape pěšky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...