Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada na zahrádku pro 406 coupe


Mizlerek007

Recommended Posts

Guest servisman

Osobně jsem viděl jak si chlápek dodělával na W polo hagusy a mohu říci vypadalo to blbě. To máš jako na krátkou felicii si člověk dodělával taky hagusy ,i když pár jsem jich už viděl. Musíš udělat díry do střechy ,aby jsi to přidělal. Pokud jde o trvalé přidělání tak to beru, ale když to sundáš tak máš díry ve střeše. To bych spíš koukal něco po zahrádce, která by se dala sundávat bez poškození střechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi existuje http://www.levnenosice.cz/stresni-nosic-peugeot-406-coupe-2269 Raději tam zavolej, zda nejde o překlep. A pak sháněj v inzerátech, anebo kup nový. A zkus člena kirkiz.

A jiný (?) http://www.levnenosice.cz/stresni-nosice/stresni-nosic-peugeot-406-coupe-2268?carBrand=peugeot&carModel=406&carYear=2002

[upravil dne 4.9.2014 22:26 od P607Olda]

[upravil dne 4.9.2014 22:27 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua mizo, videl jsem na dalnici spadeny kolo ze stresni zahradky aj utrzeny oje od privesnyho voziku... hmotnost zavazadel, odpor protivetru (ono staci jet 90 km/h), otresy nasi krasne dalnice a silnic, déšt... neveril bych tomu, to bych si radsi pro tu prilezitost pujcil na dovolenou jiny auto. A na srazy prece nepotrebujes tolik zavazadel ne? Pripadne at s tebou jede jeste nejaky \"safety car\" :-D My kdyz jeste kdysi davno jezdili na motorkach na velkou cenu do Brna, tak jsme si jeli krasne nalehko a kluk s kombikem delal prave \"safety car\", byl nalozenej az po strop :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...