Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 5008


Jan 5008

Recommended Posts

robot chce cvik, třeba zaparkovat s nim podélně, obzvláště pokud to není na rovině... Mě to nebavilo a manželka řekla \"zapomeň\"... Je potřeba si zkusit, jestli by sis zvyknul. Já to měl půjčené na prodloužený víkend a nezvykl jsem si ani na normální řazení, především podřazování. Jak moc nemusím váhavé naladění VW DSG při podřazování ve standardním režimu, tak tady to skončilo na pádlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není problém ani s parkováním v kopci atd. Ruční automatická brzda pomůže, jde to bezva.

Ale fakt je, že první den, než jsem si zvykl, a například první najíždění v pneuservisu přes prahy, jsem se musel soustředit a skočit na brzdu. Teď už to řeším s ladným rozjezdem (tzn. před prahem v pneuservisu nezastavit, ale naopak na něj najet pomalou rychlostí). Opravdu je to o zvyku, v tomto nemám problém v žádné situaci.

I předtím jsem jezdíval s automaty s hydrodynamickým měničem, takže ten rozdíl není velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...