Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Calouneni


drahonak

Recommended Posts

Na dverách by to nemalo byť také hrozné.

Horšie býva tapacirovanie strechy.

Tam to asi najskôr odliepa.

Strechy som robil 2 x. Dal som to calunikovi, a na staré peniaze ma to vyšlo aj s materiálom 1000 Sk.

Akurát musíš zohnať lepidlo na vysoké teploty. Ale dvere nie sú také náchylné na teplo ako strecha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nejsem si jist, ale nepsal kdysy koblih69 o lepidlo jako ve spreji?? Vím že koblih69 si dělal nové čalounění dveří ,někde tu měl i fotku .

zde foto dveří406 od koblih69

[upravil dne 4/9/14 14:17 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnesek se povedl sundany tapce ze zadnich dveri a parada jen jsem necekal jak to maji pridelane myslim tim misku ke stredu no nez jsem vymyslel jak to setrne znicit aby to slo zase napojit tak bomba to se povedlo vse ocisteno a jeden uz je skoro hotovej :-) tak uvidime jak pujde zbytek fotky dam az bude vse Ok a dekuju za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jednoduse v rychosti :-) sundas tapec z druhe strany jsou takove rozvarene plastove cudliky skrz tapec ty musi bohuzel nejak odbrousit aby jsi odkladaci prostor dveri mohl sundat po odbroseni malou frezkou vycvaknes sundas tu sedivou latku nahore pozor s tou kozenkou to je prosite ale malej ulamovaci nozik poslouzil dobre vytrhnes celou latku molitan co je pod tim jsem odrbal rejzakem uplne do cista tu spodni sitku jsem tam nechal nesla sundat pote jsem jeden den nechal vyschnout od toho lepidla co byl pod molitanem posledni precisteni ustrihnuti latky zacinal jsem zezhora od kozenky dolu nahore do te mezirky me poslouzil kuchynsky nuz (pribor) na zastrkani latky (lepsi si to zkusit ) pote stetcem jsem si to natiral lepidlem ne moc velkou vrstvou jinak se to propije skrze latku a je to v pi.. a postupne vyhlazujes je to lepsi delat ve dvou pomohla me s tim mamina a vysledek parada nemuzu si stezovat po natazeni latky nechani jeden den zatvrdnnuti lepidla nasazeni spodniho odkladaciho prostoru a pridelal jsem to z5 do puvodni polohy horkou lepici pistolkou drzi to skvele :) snad to v rychlosti poslouzi jako navod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Látka jde vyhlazovat naprosto v pohodě, jediné na co je třeba dát pozor aby se \"nepromáčela\" lepidlem. Co se týká madel stačí je obrousit zrnitostí cca 400 až na spodní plast a pak cca 600-800 vyhladit. Povrch získá sametový vzhled jako původní pogumovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...