Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký přehrávač hudby pro Android?


lape

Recommended Posts

Ahojte.Existuje nějaký free hudební přehrávač pro android,který umí pracovat se složkami(alby)??Zkusil jsem jich už hodně,naposledy Rocket player,ale žádný neuměl správně pracovat s alby.Vždycky zobrazil v albu jen pár písniček,někdy ani jednu,ale nikdy všechny.Nezobrazené písničky pak libovolně rozházel po složce Music.

[upravil dne 4.9.2014 10:18 AM od lape]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vítězem se zřejmě stává .... NRGplayer. Mort i PlayerPro music player sice umí složky,ale písničky nebyly ve správném pořadí,ať jsem si hrál s nastavením jakkoliv.Problém je možná v otagování.Uznávam,že je to detail,ale chtěl jsem aby to bylo tip ťop.Ten NRG zatím vypadá nejlíp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma PowerAmp... ale je pravda, ze knihovnu hudby mam vybrousenyóu diky tomu, ze ji taham z MACu, kde iTunes radi zasadne podle ID3 tagu, takze je mam proste vsude perfektne vyplnene a pak neni problem...

Zakladem je nestahovat kazde album z netu od kdejakeho pitomce, ktery neni schopny otagovat ripy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

PlayerPro Music Player, ale není zadarmo, cena je do 100kč , k vyzkoušení lze použít Trial verzi - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbig.playerprotrial Puživam ho už dlouho a je super

 

Tak tak...tenhle je nejlepší...široký rozsah nastavení, přizpůsobení, dokonce i nastavení tlačítka na sluchátkách...

používám "placenou" verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...