Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnostika


Rikki81

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Ahoj,

 

Mam problém s diagnostikou a potřeboval by jsem od nějakého dobráka poradit.  :)

 

Jedná se o diagnostiku Lexia 3 (čína) všechno fungovalo jak mělo do doby než schořel notebook (nebyla to chyba dia ale uživatele).

 

Koupil sem nový NB s Win 8.1 64 bit a dia nejde ... mam tam Wm win XP instalace a spuštění vše v pořádku ale kabel nekomunikuje.  jen se rozsvítí zeleně pak třikrát blikne a pak jen svítí ve win to napíše chyba 43 a v dia to napíše " chybní přístup ke komunikační kartě vozidla "

 

Chybu mi to nahlásí na hlavním systému tedy ve Win 8.1 a ve virtuálních XP  mi to vůbec nenajde.

 

můžete mi někdo poradit co s tím ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripoj interface a potom v device zaškrtni ponuku USB...OBD

 Ve VM win XP jsem  hledal nějaké USB .. obd a nic našel sem nahoře v liště nabídku : Player _ manage _wirtual macine setting a tam mam přidanej USB Controler :Present a je zaškrtnuté campatibilita USB 3.0 a share Bluetooth devices with the virtal machine

 

Pokrok tu je ale ve WM WIN XP mi to po připojení najde jen nemůže najít ovladače a ve WIN 8 to hlási neznáme zařízení usb  a u něho :požadavek popisovače zařízení selhal 

 

Diagbox hlásí chybná karta k vozidlu.

 

Můžeš mi napsat kde přesně se dá zaškrtnout to usb...obd ?

 

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď spustíš XP vo virtualboxe,tak je vľavo hore lišta a medzi ponukami je Devices,klik na ňu a sú tam možnosti,aký hardware bude pripojený k virtualboxu...aké dvd mechaniky,aké Usb zariadenia,sietove karty atd.Interface musíš mať pripojený cez USB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...